Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Інвестиції та майнінг » Хмарний майнінг

HashFlare

HASHFLARE це підрозділ компанії HashCoins, який займається розробкою ПЗ для хмарного Майнінгу і обслуговуванням устаткування в дата-центрі.
Наша мета - зробити видобуток криптовалюти доступною для всіх бажаючих, незалежно від досвіду, розміру вкладень або технічних здібностей. Ми сподіваємося внести вклад в розвиток технології Майнінгу, тим самим підтримуючи і розвиваючи цифрову валюту і економічну мережу біткойна. Наша команда хоче надати своїм клієнтам можливість спробувати себе в Майнінгу і отримати дохід.
Хмарний Майнінг надає унікальний варіант з низьким порогом входження, мінімальним ризиком і витратами, пов'язаних з підтримкою і обслуговуванням Майнінг-обладнання. Через комплексний характер Майнінг-процесу, а також залежно від багатьох змінних факторів (наприклад, складність видобутку біткойна, курс криптовалют і т.д.), складно точно передбачити розмір виплат, але Hashflare прагне досягти щорічного ROI в розмірі 200% для наших клієнтів.(Опис від компанії)

Особливості сервісу

Основною особливістю сервісу є вибір пулів. Користувач може розподілити потужність на 3 різних пули в довільному процентному співвідношенні.
Розподіляти потужність можна один раз на добу.
Хочу звернути вашу увагу, що через розподіл потужності, ми не можемо отримувати дані про дохід в реальному часі, тому нарахування відбуваються один раз на добу.
 
Способи оплати

На даний момент доступні кілька варіантів оплати: переказом BTC, банківська транзакція, кредитною карткою і webmoney. Крім того, є можливість оплатити покупку з балансу.

Виведення коштів

У нашому сервісі реалізовані автоматичні виплати на біткойн-гаманець, вказаний в профілі.
Мінімальна сума виплати становить 0,0004 btc.
Комісія системи становить 0,0003 btc / 0,001 eth.

Партнерська програма

Ми приділили велику увагу партнерській програмі. За замовчуванням користувачеві доступні звичайні реферальні посилання, проте в налаштуваннях можна включити панель вебмастера, яка надає розширений варіант партнерського кабінету.
 
Партнерська винагорода становить 10% від кожної покупки залученого користувача. Для партнерів з якісним трафіком можливі індивідуальні умови.
 
Устаткування

Для майнінгу використовується виключно обладнання HashCoins LLC. З модельним рядом можна ознайомитися на сайті. Подивитися на "живі" майнери можна у нас в офісі в Талліні (Естонія). Якщо їдете з далеку, то обов'язково зателефонуйте заздалегідь.

Реєстрація на сайті HASHFLARE

мова сайту реферальна система дата реєстрації домену статус  
присутня 15.12.2014 платить  
Категорія: Хмарний майнінг
Переглядів: 363 | Коментарі: 1 | Теги: Bitcoin, Майнінг, інвестиції, виплати, HashFlare, біткоіни, хмарний, Криптовалюта, моніторинг, купівля потужності | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1
З 14.11.2017 мінімальна сума виплати становить 0.001 BTC
avatar