Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Зворотний відлік: протягом двох місяців біткойн буде легальним методом оплати в Японії
09:23
Зворотний відлік: протягом двох місяців біткойн буде легальним методом оплати в Японії


Дуже скоро біткойн в Японії буде визнаний як законний засіб оплати. Законопроект про криптовалюту пройшов етап громадських слухань і в квітні цього року вступить в силу.
довгоочікуваний законопроект

До теперішнього моменту юридичне становище біткойна в Японії (втім, як і в інших країнах) залишалося невизначеним. Однак в кінці минулого року в країні вийшов законопроект, присвячений віртуальним валютам, зокрема біткойну. В результаті його прийняття, через два місяці біткойн в Японії стане законним засобом оплати. Законопроект вносить поправки в існуючі акти, що регулюють систему платіжних сервісів в країні.
«Робота щодо коригування акту Payment Services Act, що визначає засади регулювання віртуальної валюти, почалася в червні минулого року», - говорить консультант компанії Anderson Mori & Tomotsune Кен Каваї (Ken Kawai), - «Докладні плани та інструкції регулювання були опубліковані в грудні, а період громадських слухань законопроекту завершився 27 січня. Нове регулювання вступить в силу в квітні 2017 року ».
Новий засіб оплати, але не валюта

Новий законопроект виділяє віртуальні валюти, в тому числі біткойн, і застосовує певне регулювання до сервісів обміну віртуальних валют з метою запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму, а також для захисту користувачів.
Незважаючи на те, що законопроект визнає віртуальні валюти в якості нового засобу платежу в Японії, він не відносить їх до «валюти».

Каваї каже:
«" Віртуальна валюта "чітко відділяється від валюти».

Однак, навіть незважаючи на те, що біткойн не відносять до валюти, визнання його державою в якості платіжного засобу «ймовірно матиме позитивний ефект і спростить використання віртуальних валют».
Варто відзначити, що останнім часом використання біткойнів в Японії дуже зросла. Японська біржа Coincheck повідомила про значне збільшення своєї користувальницької бази - з 14 000 користувачів в квітні минулого року до 76 400 користувачів в січні цього року. Кількість продавців, які приймають біткойни, також істотно зросла. Японська компанія GMO Internet group оголосила недавно про плани по створенню власної криптовалютної біржі і сервісу гаманців.
За інформацією видання Coinhills, Японія займає зараз друге місце в світі за обсягом торгів біткойном.

джерело

Переглядів: 131 | | Теги: Японія, легалізація, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar