Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Зростання попиту на апаратні гаманці додає нових функцій
09:42
Зростання попиту на апаратні гаманці додає нових функцій

За кілька останніх місяців провідні виробники апаратних гаманців значно оптимізували свої сервіси. У зв'язку із зростанням ціни на біткойн попит на подібні пристрої моментально злетів вгору. Зараз у прихильників криптовалюти, бажаючих зберігати свої кошти на пристроях для холодного зберігання, можливостей більше, ніж будь-коли.

Нові функції апаратних гаманців Trezor

Чеська компанія Trezor займається виробництвом апаратних гаманців вже досить давно. Протягом минулого року стартап постійно додавав до свого продукту новий функціонал, одночасно розробляючи гаманець Trezor 2. Нещодавно на пристрій була додана підтримка Ethereum. Оновлення вбудованого ПЗ Trezor 1.4.0 забезпечує збереження та захист ефірів на тих же умовах, що і біткойнів.

Серед інших нових функцій - підтримка Dropbox (платформи хмарного зберігання) і протоколу універсальної двофакторної аутентифікації Universal-Second Factor (U2F). Фахівці Trezor кажуть, що людям не слід використовувати додаток Google Authenticator, пояснюючи, що U2F набагато краще, ніж одноразовий пароль TOTP. Крім того, в останній версії додана підтримка криптовалюта Dash і Zcash.

Keepkey

Виробник апаратних гаманців Keepkey теж пішов по шляху мультивалютної підтримки. У лютому цього року американська компанія оголосила про інтеграцію Dash.

Засновник і керівник KeepKey Дарін Стенчфілд пояснює: «Цією інтеграцією ми збільшуємо наш функціонал і додаємо ще один актив, який користувачі можуть переміщувати безпосередньо з або на наш пристрій».

Влітку минулого року Keepkey додала в інтерфейс пристрою підтримку біржі Shapeshift. За допомогою вбудованої функції Shapeshift користувачі можуть перемикатися між різними криптовалютами - Ethereum, Namecoin, Litecoin і Dogecoin. По суті, такий крок додає на апаратний пристрій платформу для обміну, що рятує від необхідності демонстрації закритих ключів в інтернеті.

Ledger

Не відстає від своїх конкурентів і виробник гаманців Ledger. Зовсім недавно компанія додала ряд нових сервісних функцій в оновленні 1.3. Наприклад, тепер користувачі можуть мати довший PIN-код пристрою (до восьми цифр). Крім того, компанія переробила функцію можливого заперечення для підтримки множинних ідентифікацій BIP 39 та безпечно заходити на пристрій.

Представники Ledger детально роз'яснили, яким чином можна визначити справжність пристрою, довівши володіння закритим ключем, підписаним на Ledger. Атестаційна схема операційної системи надає пристрою пару ключів, які можуть бути підтверджені сертифікатом виробника. Ledger також пробує свої сили в підтримці мультівалют, в даний момент на апаратних пристроях компанії можна зберігати Ethereum.

Зростання ціни біткойна підвищує попит на апаратні гаманці

У користувачів криптовалюти зараз є як ніколи багато можливостей зробити вибір серед різноманіття апаратних гаманців. Описані вище три виробника також не стоять на місці, постійно додаючи на свої пристрої нові функції. Виробники стверджують, що після того, як ціна на біткойн злетіла вгору, продажі компаній різко збільшилися.

Приміром, компанія Trezor оголосила, що всі їх влаштування розпродані «через надзвичайно високого і несподіваного попиту, пов'язаного з підвищенням вартості біткойна ».
джерело 

Переглядів: 120 | | Теги: Trezor, Гаманець, letter, KeepKey, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar