Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Зростання ціни біткойна, грунтується на впевненості Японії в цій криптовалюті
08:10
Зростання ціни біткойна, грунтується на впевненості Японії в цій криптовалюті

До тих пір, поки Японія не потерпить невдачу в своїх спробах розвивати біткойн , перша криптовалюта світу буде залишатися на вершині. Однією з останніх новин є прийняття Японією правил AML / KYC для біткойна.

Як і Китай раніше, Японія на даному етапі робить помітний вплив на ринок біткойна, всякий раз, коли третя за величиною економіка світу робить крок в сторону якихось змін.

Вплив на ціну біткойна

Починаючи з 1 квітня, Японія офіційно визнала біткойн законним платіжним засобом, після чого його ціна виросла, і вже через два дні перебувала вище $ 1100.

Таким чином, ціна біткойна нарешті відновилася після падіння, яке вона пережила тиждень тому. Це було також посилено швидко зростаючим попитом на біткойн серед японських користувачів (адже, фактично, японський уряд прийняв закон, згідно з яким, біткойн безпосередньо не обкладається податками).

Також, багато суперечок викликало прийняття правил AML / KYC. Деякі користувачі хочуть законно здійснювати обмінні операції, щоб вони могли дотримуватися законів, платити податки і гарантувати певну форму захисту грошових коштів.

Тепер, криптовалютні біржі країни будуть підкорятися правилам AML / KYC, як і в Китаї. За прогнозами, таке рішення повинно збільшити довіру до біткойна і, ймовірно, запобігти повторенню ситуації з MtGox.

Кагаякі Кавабата сказав: «У той час як ринкова капіталізація і використання криптовалюти значно збільшилися за останні кілька років, біткойн і криптовалюта - це те, з чим вже не можна не рахуватися.

Те, що відбулося з MtGox, я практично впевнений, остаточно змусило Японію прийняти рішення про регулювання валюти для захисту клієнтів. Я думаю, що якщо це спрацює, то і інші країни підуть за Японією ».

Податкові питання

Всі ці події, пов'язані з AML / KYC, можуть стати сполучною ланкою між урядом і біткойном, чого, на думку багатьох людей, до сих пір не вистачає системі, щоб перерости в регульований ринок.

Для Кена Шішідо з Bitsquare такий хід подій є результатом багаторічних зусиль індустрії з лобіювання політичних діячів, і уряд не обов'язково приймає активну позицію і не хоче, щоб біткойн ставав краще.

Рішення по податках поки остаточно не прийнято, проте цілком імовірно, що тепер оподаткування операцій з біткойном офіційно зникне.

Після Китаю, Японії та інших країн стає ясно, що уряд все частіше визнає біткойн в якості фінансового інструменту. Але для того, щоб цифрова валюта ввійшла в щоденне користування, вона потребує підтримки.

Чому з Японією необхідно рахуватися

Японію, судячи з усього, взагалі не хвилює ставлення інших країн до цифрових валют. Рівень впевненості країни в біткойнах надзвичайно великий, навіть незважаючи на неблагополучний досвід.

Виходячи з такого рівня довіри та інтересу до валюти, успіх поточних експериментів допоможе показати, як закони можуть працювати з біткойном.

Щоб залучити інші країни, які як і раніше скептично ставляться до біткойна, а також створити хорошу рекламу для світової спільноти, особливо для урядів, зажадає ще дуже багато часу і зусиль. Правомірність держави завжди є стимулом для виправдання біткойна.

Довіра до біткойна, як до способу оплати, з боку такої серйозної економіки, як японська, говорить багато про що. Це знак того, що біткойн дійсно може бути важливим інструментом, який переможе всі негативні думки.

Шішідо каже: «Не впевнений, що інші розвинені країни підуть за Японією найближчим часом, хіба що такі країни, як Сінгапур, Гонконг, Естонія, Швейцарія. Якщо деякі країни визнають біткойн законним платіжним засобом, це кардинально змінить правила гри. Правовий статус в Японії визначається як «валютна власність, звільнена від податку на використання. Якщо одна країна визнає його законним платіжним засобом, всі країни Організації Об'єднаних Націй повинні будуть вчинити так само ».

Ще один фактор, що демонструє вплив Японії на ціну біткойна, полягає в тому, що якщо ціна змінюється завдяки японському впливу, то зазвичай це зміна реальна, тобто ціна може змінитися, але в початкову точку не повернеться.

Одна з країн, що бере участь в подібному русі - Мексика, яка працює над першим проектом закону про фінансові технології, який змусить його центральний банк визначити регулювання, що застосовується до цифрових активів, таких як біткойн, за двома критеріями: громадськість і протоколи, правила і механізми, які дозволяють їх генерувати, ідентифікувати і контролювати

джерело 

Переглядів: 211 | | Теги: Китай, Біткойн новини, Японія, Bitcoin, ціна біткойна | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar