Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Зростаючий попит на криптовалюту ускладнює роботу бірж
13:27
Зростаючий попит на криптовалюту ускладнює роботу бірж

В середині травня біржа Poloniex, що піддалася численним DDoS-атакам, повідомляла про значне зростання активності її користувачів - з початку року вона збільшилася на 600%, а також про велику кількість нових користувачів. Однак Poloniex - не єдина торговельна площадка, яка спостерігає підвищення активності трейдерів - практично кожна криптовалютна біржа зараз знаходиться в схожій ситуації.

«Сильний тиск на службу по роботі з клієнтами»

25 травня став одним з найбільш напружених днів в співтоваристві біткойна - обсяги торгів криптовалюти досягли 2.4 мільярдів доларів. Багато трейдерів зробили різні дії для нарощування прибутку в цей день, застосовуючи різні стратегії. При цьому багато бірж зіткнулися не тільки з підвищеним попитом на криптовалюту, але і з DDoS-атаками, напруженим режимом роботи клієнтських служб і навіть з труднощами доступу до своїх сайтів.

Подібні проблеми торкнулися багатьох відомих бірж, таких як Coinbase, Kraken і Bitstamp - компанії випустили відповідні заяви, а на форумах їх користувачі скаржилися на ситуацію, що склалася. Минулого тижня Bitstamp пояснила своїм клієнтам, що зрослий попит на криптовалюту створює для компанії певні труднощі:

«Оскільки цифрові валюти продовжують набирати популярність, збільшене число нових трейдерів на таких біржах, як наша, робить роботу клієнтської служби дуже напруженою.

Наш обов'язок - виконувати свої зобов'язання перед клієнтами також має на увазі, що існують певні обмеження щодо того, яка кількість процесів може бути автоматизовано, що створює додаткові труднощі для наших співробітників ».

Різке збільшення об'ємів трафіку і торгівлі

Криптовалютна брокерська компанія і біржа Coinbase також зіткнулася зі збільшенням обсягу торгів і потоком нових клієнтів. За тиждень на біржі зареєструвалися понад 100 000 нових користувачів - зараз загальна кількість користувачів сервісу перевищила 7 мільйонів.

26 травня біржа також тимчасово вийшла з ладу - на сайті з'явилося наступне повідомлення:

«Ринкова капіталізація криптовалют збільшилася приблизно на 50% і досягла 91 мільярда доларів на минулому тижні. В результаті Coinbase зіткнулася з різким збільшенням обсягів трафіку і торгівлі ».

«Команда розробників і служба підтримки клієнтів Coinbase працювали цілодобово, щоб впоратися з безпрецедентними обсягами. Однак Coinbase.com все ж довелося кілька разів призупинити свою роботу, а також знизити продуктивність введення / виводу коштів, що призвело до затримок в роботі біржі у деяких користувачів. Ми активно працюємо над вирішенням цих проблем і відновленням нормальної роботи нашого сайту ».

«Безвідмовна робота нереальна»

Крім інших проблем, багато торгових майданчиків постраждали від DDoS-атак, які стали звичайною справою для бірж за останній місяць. 7 травня біржа Kraken, розташована в Сан-Франциско, також піддалася декільком атакам хакерів, пов'язаних з торгівлею ефіром, які «знизили маржинальність пари ETH / USD».

Протягом усього цього напруженого для бірж періоду, трейдери стверджували, що торгові майданчики повинні працювати безвідмовно. Засновник і генеральний директор Kraken Джессі Пауелл (Jesse Powell) пояснює, що це - нереально:

«На жаль, це нереально на даному етапі розвитку. Навіть такі гіганти, як Amazon і Google, на сто відсотків не застраховані від DDoS-атак. Ми вже вклали багато коштів на захист від хакерських атак і постійно покращуємо нашу систему захисту ».

Високі ціни і роздратовані трейдери

Торгові платформи, що зіштовхуються зі збоями в роботі і які страждають від безлічі запитів в службу підтримки користувачів, дратують трейдерів. Деякі з них навіть скаржаться на некоректну роботу графіків, що знижує ефективність дій трейдерів.

Однак, збільшений попит підняв вартість біткойна, і на це мало хто скаржиться. Трейдери сподіваються, що в зв'язку з збільшеними грошовими потоками на біржах, у торговельних майданчиків з'явиться можливість найняти більше співробітників і посилити свою систему захисту від DDoS-атак.

Довгостроковим же рішенням може стати децентралізована торгівля токенами між блокчейнами, яка не матиме єдиної точки відмови і не зажадає від користувачів довіряти посереднику в особі біржі. В такому випадку, класичні біржі стануть, в основному, шлюзами для обміну з фіатнимі валютами і майданчиками для способів торгівлі з підвищеними ризиками, таких як торгівля з плечем.

 

джерело

Переглядів: 213 | | Теги: криза, Криптовалюта, трейдери, біржа | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar