Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Засновник Wikileaks підтвердив, що живий, використавши блокчейн біткойна
11:31
Засновник Wikileaks підтвердив, що живий, використавши блокчейн біткойна

В ході останньої сесії Ask Me Anything (Запитай мене про що завгодно) на Reddit засновник Wikileaks Джуліан Ассанж подтвердив, що він як і раніше живий, зачитавши в живу відео хеш одного з останніх намайненних блоків біткойна.

Наскільки відомо, 45-річний австралійський журналіст останні п'ять років переховується на території посольства Еквадору в Лондоні. У той же час в мережі плодяться чутки і припущення про те, в дійсності він був убитий або схоплений спецслужбами, а заснована ним Wikileaks може бути під контролем спецслужб США.

Однак тепер ці припущення були спростовані самим Ассанжем: в що відбулася у вівторок, 10 січня, сесії AMA на Reddit засновник Wikileaks назвав такі чутки «нісенітницею». Також він підтвердив, що відео що транслювалося  не було записано заздалегідь, зачитавши вголос хеш (комбінацію цифр і букв) блоку 447506, який був згенерований напередодні в мережі біткойн.

«Розмірковуючи про те, як в реальному часі можна підтвердити своє існування, найбільш цікавий варіант - це використовувати недавній блок в блокчейні біткойна», - сказав Ассанж.
Як відомо, головна властивість блокчейна - його нeізменяемость. Якщо інформація про здійснену транзакції одного разу потрапила в блокчейн, вона там залишається назавжди. Дані не можна ні видалити, ні відредагувати, і зовсім не тому, що це заборонено - блокчейн влаштований таким чином, що навіть мінімальна правка вимагає величезних обчислювальних ресурсів.

Саме незмінність блокчейна і використовував Ассанж, підтвердивши, що він як і раніше живий.

WikiLeaks - міжнародна некомерційна організація, заснована і керована Джуліаном Ассанжем, яка оприлюднює витоку інформації, включаючи приватні лінії зв'язку і засекречені документи урядів і корпорацій.

Багато хто вважає, що WikiLeaks працює на благо суспільства, проливаючи світло на внутрішню роботу впливових груп, які були б недоступні громадськості іншим шляхом. У той ж час, якщо WikiLeaks і розкрила досить багато інформації про західних політиків і корпораціях, Ассанжа часто звинувачують в ангажованості та співпраці з урядами інших країн, включаючи Росію.

Так, наприклад, відомо, що Wikileaks з якихось причин не став публікувати отриману від групи хакерів інформацію про переведення більш $ 2 млрд від влади Сирії в російський банк ВТБ, яку отримав від групи хакерів. Також у свій час Ассанж вів передачу під The ​​World Tomorrow на телеканалі Russia Today.

Нагадаємо, в листопаді минулого року користувачі Reddit висловили сумніви в тому, що WikiLeaks контролює біткойн-гаманець, який використовується для збору пожертвувань. Дискусія розгорілася після того, як на сайті з'явилася інформація про те, що баланс гаманця склав більше 4 тисяч біткоіни. Ряд користувачів закликав припинити відправку коштів до моменту підтвердження того, що гаманець контролюється WikiLeaks і не використовується третіми особами.

джерело

Переглядів: 96 | | Теги: Джуліан Ассанж, WikiLeaks | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar