Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Засновник Standpoint: ринок криптовалют досягне $ 2 трильйонів
06:49
Засновник Standpoint: ринок криптовалют досягне $ 2 трильйонів

У той час, коли багато хто робить короткострокові ставки на зростання ціни біткойна і інших криптовалют, деякі експерти копають глибше. Ронні Моас (Ronnie Moas), засновник компанії Standpoint Research, вважає, що криптовалюти не тільки стануть багаторічним трендом, але і дуже життєздатним класом активів. Він навіть передбачив величезне зростання ринкової капіталізації криптовалюти, заявивши, що сьогоднішня цифра в 150 мільярдів збільшиться до 2 трильйонів доларів в найближчі 10 років.

Моас проводить паралель між поточним станом криптовалютного ринку і Силіконовою долиною в 1990-х роках, коли масовий сплеск інновацій створив нові технології, які змінили те, як ми працюємо і живемо, і забезпечив зростання добробуту багатьох людей. Він пояснює:

«Мій рівень занепокоєння щодо різкого зростання ціни на біткойн такий же, яким він був у інвесторів Amazon або Google, коли ціна на їхні акції різко піднялася на сотні відсотків, досягнувши 100 і 200 доларів багато років назад. Сьогодні акції цих компаній торгуються на рівні вище 900 доларів. Питання не в тому, на якому етапі ми зараз, а в тому - куди ми рухаємося? Я не думаю, що біткойн - це бульбашка ».

Шлях до 2 трильйонів

І як же, за планом Моаса, капіталізація криптовалют досягне 2 трильйонів доларів? Він починає свій прогноз з розгляду суми в 200 трильйонів доларів, яка в даний час інвестується в світові ринки капіталу, включаючи всі основні класи активів: грошові кошти, акції, облігації та золото. Моас, який також проводить традиційний аналіз акцій, починає свою розбивку ринку з акцій, які, на його думку, в даний час переоцінені.

Згідно Моасу, три чверті найменувань в S & P 500 торгуються як мінімум в 18 разів вище,  за свою реальну вартість при випуску акцій компаніями - за оцінками Моаса цей поріг не повинен перевищувати 12 разів. Він також додає, що за останні 20 місяців корекція фондового ринку не відбувалася.

На валютному фронті долар США в даний час втрачає від 1 до 2 відсотків на рік через інфляцію. Моас також зазначає, що долар втратив половину своєї вартості з тих пір, як він був школярем 35 років тому. З глобальної точки зору, коли більшість людей не мають доступу до доларів США, зростання криптовалют стає все більш можливим:

«Тепер уявіть, що вони думають люди про свої місцеви валюти по всьому світу. Уявіть, що ви живете в Венесуелі, і ви тримаєте свої гроші під матрацом. Ви воліли б їх залишити у венесуельському боліварі або вкласти в біткойни? Для багатьох вибір очевидний ».

Продовжуючи розвивати свою думку, Моас стверджує, що за найскромнішими підрахунками 1% з 200 трильйонів доларів, зараз вкладених в акції, готівку, золото і облігації, переміститься в криптовалюту протягом наступних десяти років. Тоді «капіталізація біткойна може стати більше, ніж Amazon і Apple разом узятих». В цьому випадку, поточна ринкова капіталізація всіх криптовалют буде природним чином зростати.

Якщо прогнози Моаса вірні, то інвестори, що вклалися в криптовалюту сьогодні, отримують 1 250% прибутку від своїх інвестицій

Стратегія диверсифікації

Але він додає одне важливе застереження в свій прогноз: «Ви повинні інвестувати правильно». Але як зрозуміти, які інвестиції будуть грамотними? І якщо припустити, що паралель з технологічним бумом дев'яностих вірна, як уникнути інвестицій в провальні проекти, як знаменитий Pets.com? Моас розповідає:

«Багато хто говорить, що криптовалюта - бульбашка. Я бачу бульбашку за межами списку 50 найбільших криптовалют. Зараз їх понад 800. На мій погляд, те, що відбувається за межами топ-50, не має значення ».

Моас зазначає, що 91% з майже 150 мільярдів доларів інвестується в 20 кращих криптовалюта, а 70% - в біткойн і ефір. Для диверсифікації портфеля він рекомендує індивідуальним інвесторам хеджирувати свої ставки і вкладатися тільки в криптовалюту, що входить в топ-10 або топ-20.

На думку Моаса, 800 криптовалют, які зараз існують, аналогічні 800 акцій, які були доступні на Nasdaq на піку зростання бульбашки інтернет-компаній майже 20 років тому. У той час як Amazon, Apple і Microsoft стали одними з найдорожчих компаній всіх часів, смерть багатьох інших фірм була дуже довгою і болючою.

«У той час з'являлися сотні нічого не значущих, а часом і шахрайських компаній - як і зараз в криптовалютному середовищі. Сьогодні криптовалютний ринок сигналізує про успіх лише декількох монет - DASH, Ripple, Litecoin, Monero, Bitcoin, Ethereum, Neo, Nem, Iota і т.п. ».

Далі він додав, що, хоча і є певні ризики, пов'язані з інвестуванням в криптовалюту, ці ризики не переважують можливість доходу 10 до одного або 20 до одного, коли цифрові валюти почнуть рости подібно акціям технологічних компаній.

Високі ставки

З усіх основних криптовалют, найбільшу надію в Моаса вселяє біткойн. Якщо не відбудуться ніякі істотні потрясіння, то інвесторам варто дотримуватися стратегії довгострокового інвестування в найближчі 10 років, а може і довше.

Моас зазначає, що поки що випущені тільки 16.5 мільйонів біткойнів з 21 можливого. На його думку, все зводиться до того, що люди будуть боротися за отримання монет, так як їх не так багато.

На питання про ціну біткойна в майбутньому, Моас відповів наступне:

«На початку липня ціна біткойна перебувала на рівні 2 500 доларів. Я вважаю, що в найближчі три роки ми станемо свідками кордону в 15 000 і 20 000 доларів за біткойн. Поточна вартість може збільшитися мінімум в 4 рази в найближчі 36 місяців ».


 

джерело

Переглядів: 147 | | Теги: Криптовалюта, Ронні Моас, зростання, рекорд, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar