Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Запуск Bitcoin Gold відбудеться 12 листопада
08:07
Запуск Bitcoin Gold відбудеться 12 листопада

Розробники Bitcoin Gold повідомили вчора в офіційному блозі, що 12 листопада 2017 року на їхньому сайті з'явиться посилання для скачування клієнта повного вузла нової криптовалюти. Після цього Майнери і пули по всьому світу зможуть почати видобуток BTG, а користувачі - завантажити в гаманець закриті ключі біткойна і нарешті отримати довгоочікувані монети.

Спочатку запуск BTG планувався 24 жовтня (коли був зроблений тільки знімок блокчейна біткойна), потім дату перенесли на 1 листопада, і ось тепер автори і розробники проекту оголосили про те, що вони готові до запуску. Вони прокоментували питання про те, що було зроблено для поліпшення роботи BTG:

Зміна алгоритму PoW на Equihash.

Впровадження повного захисту від відтворення транзакцій (BIP143 SIGHASH).

Впровадження унікального формату адрес з префіксами «G» і «A» (в тому числі впроваджений захист, що виключає транзакції до неправильних адрес).

Покращений алгоритм зміни складності (поліпшена реакція на динамічну зміну потужності хешування).

Після того як код опублікують, веб-гаманці і криптовалютні біржі зможуть нарахувати BTG власникам біткойна, і можна буде здійснювати транзакції і торги.

Команда все ще продовжує роботу за наступними напрямками:

Удосконалення документації для розробників.

Допомога постачальникам послуг (біржі, гаманці) для інтеграції BTG.

Повна технічна документація.

Сприяння товариствам преси та соціальних мереж.

На даний момент BTG торгується на декількох біржах у вигляді ф'ючерсів. З моменту запуску торгів 24 жовтня ціна BTG знизилася з 500 до 150 доларів. Як саме відіб'ється на ціні офіційний запуск монети? З одного боку, це позитивний крок, так як були сумніви в тому, що проект запуститься. З іншого боку, на ринок вийде величезна кількість монет, і багато поспішать якомога швидше позбутися від "подаруночка", перевівши його в більш надійні валюти. Крім того, після скасування хардфорка SegWit2X очікування кризи біткойна вщухли, а це означає зниження попиту на альтернативні блокчейни.

 

джерело

Переглядів: 164 | | Теги: запуск, Bitcoin Gold | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar