Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » За 2016 рік у США подано тільки 7 скарг, пов'язаних з біткойном
22:24
За 2016 рік у США подано тільки 7 скарг, пов'язаних з біткойном


Згідно з новими даними, американські споживачі в 2016 році подали всього 7 скарг в Бюро фінансового захисту споживачів США (CFPB), пов'язаних з криптовалютою.
CFPB було створено внаслідок фінансової кризи кінця 2000-х років, як частина кампанії, розробленої для більш ретельної перевірки фінансових продуктів і послуг в США. У серпні 2014 року агентство почало приймати скарги, пов'язані з цифровими валютами.
З майже 190 000 скарг, поданих протягом року 2016, тільки сім були пов'язані з послугами, що стосуються цифрових валют. Чотири з них були подані проти Coinbase, і три - проти Circle.
Згідно з базою даних CFPB, на даний момент тільки одна скарга (проти Coinbase від 29 Листопада) все ще в процесі обробки, в той час як інші шість закриті. У порівнянні з кількістю скарг в інших категоріях, ця цифра здається зовсім незначною. Наприклад, ринок студентських кредитів LendEDU в проведеному дослідженні виявив, що 43 841 скарга була Зроблена щодо кредитної, 40 звітності 965 по іпотеці і 39 759 по стягненню боргів.
Чому ж кількість скарг в порівнянні з іншими категоріями настільки мало?

Дані можуть просто відображати відносно низької кількісті споживачів, які використовують біткойни. З іншого боку, споживачі можуть навіть не знати, що CFPB - організація, яка існує всього 5 років - приймає скарги, пов'язані з технологіями, а це означає, що інші органи уряду також могли б розглядати ці скарги.
У блозі LendEDU відзначається, що в опублікованих даних "нічого вивчати".
«На щастя для споживачів, віртуальна валюта не здається великою проблемою. Або, принаймні, не є проблемою, що отримала багато скарг ».
Некомерційна правозахисна група монет Центр в липні минулого року повідомила, що розгляд скарг, зафіксованих з 2011 по 2015 рік, виявило 37 Скарг, поданих проти компаній кріптовалютного Простору, в тому числі Coinbase, А також інших фірм, які вже не існують (ДСА шахтарі, Butterfly Labs і інші).

джерело

Переглядів: 102 | | Теги: споживачі, регулювання, CFPB | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar