Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Вузли Bitcoin Unlimited вийшли в оффлайн через витік пам'яті
16:15
Вузли Bitcoin Unlimited вийшли в оффлайн через витік пам'яті

У понеділок відбувся різкий обвал майже 600 вузлів Bitcoin Unlimited (BU) - з 720 до 180. Зараз їх кількість мережі відновилося до 458, при цьому вузли майнерів, як видно не порушені, так як хешрейт BU продовжує складати близько 41%.

«На жаль, робота з повними блоками і сильно роздутою пам'яттю створює важкі умови для ефективного поширення блоків, дозволяючи при цьому гнучкість для більш великих блоків. Для цього готується новий технічний реліз нашого програмного забезпечення », - уточнив Ендрю Кліффорд (Andrew Clifford), президент фонду Bitcoin Unlimited.

Оператори вузлів BU вчора почали повідомляти, що у них виникли проблеми, пов'язані з витоком пам'яті. Незабаром після цього, приблизно 400 вузлів пішли в оффлайн. Передбачається, що мережа була атакована.

У зменшенні кількості нод BU найбільше зацікавлені прихильники UASF, через що в соціальних мережах вже з'явилися повідомлення про «відновлення атак на BU».

Не так давно, в березні цього року, з інтервалом в тиждень уже були виявлені дві уразливості в Bitcoin Unlimited, які також призвели до виходу з ладу значної кількості вузлів. Ця подія викликала хвилю критики з боку спільноти розробників, а також безліч іронічних коментарів користувачів в соцмережах і на форумах.


джерело

Переглядів: 129 | | Теги: офлайн, Bitcoin Unlimited, вузли | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar