Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Вперше в світі продана нерухомість з використанням смарт-контракту
21:27
Вперше в світі продана нерухомість з використанням смарт-контракту

В Україні вперше в світі проведена електронна трансатлантична операція з продажу нерухомості з використанням смарт-контракту на блокчейні Etherеum. Про це повідомив радник голови Агентства електронного управління України Костянтин Ярмоленко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, квартиру в Києві придбав американський покупець через децентралізований маркетплейс нерухомості Propy (США), при цьому продавець житла територіально знаходився в Нью-Йорку. Оплата угоди проводилася в Etherеum, гонорар київському нотаріусу Золтану Русанюку виплатять в біткойнах.

"Це майбутнє в чистому вигляді, коли кожна людина в будь-якій країні світу зможе купувати нерухомість в будь-якій країні в електронній формі в режимі 24/7 і при цьому всі дані по угоді будуть записані в блокчейн. Покупець отримає електронний сертифікат права власності, який буде надійно захищений технологією блокчейн. Весь процес угоди буде автоматизовано смарт-контрактом. Це справжня революція на ринку світової нерухомості ", - підкреслив Костянтин Ярмоленко.

За його словами, Агентство продовжить співпрацю з компанією Propy і вже в найближчому майбутньому представить громадськості подальші амбіційні проекти в Україні.

 

джерело

Переглядів: 203 | | Теги: Україна, Криптовалюта, смарт-контракт, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar