Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Вірус WannaCrypt вразив комп'ютери компаній Nissan Motor і Hitachi
06:27
Вірус WannaCrypt вразив комп'ютери компаній Nissan Motor і Hitachi

У понеділок, 15 травня, вірус-вимагач WannaCrypt поширився на країни Азії, включаючи Японію, Китай і Південну Корею, повідомляє Associated Press.

Як повідомляє видання, по всьому Азіатсько-Тихоокеанському регіону заражені тисячі комп'ютерів, паралізована робота великих компаній та інфраструктурних об'єктів. Зокрема, вірус вразив комп'ютери корпорацій Nissan Motor і Hitachi.

На поточний момент карта поширення вірусу-здирника WannaCrypt виглядає наступним чином:


Таким чином, можна помітити, що вірус поступово поширюється на всі нові країни і регіони.

Згідно з даними японської неурядової організації JPCERT, шкідлива програма вразила мінімум 2 000 комп'ютерів, і, зокрема, заблокувала комп'ютерну мережу однієї з лікарень.

У Південній Кореї через WannaCrypt постраждала найбільша в країні мережа кінотеатрів. У Китаї вірус-вимагач вразив 15% мереж освітніх установ, а також комп'ютерні системи торгових і офісних центрів, мережі лікарень, заправок, поштових служб, залізничних вокзалів і урядових установ.

Нагадаємо, в п'ятницю, 12 травня, найбільшої в світі хакерської атаки зазнали десятки тисяч комп'ютерів по всьому світу. Вірус WannaCrypt проникав в комп'ютери користувачів, шифрував всі файли і вимагав викуп у розмірі 0,16 BTC (близько $ 300) за їх розблокування.

Незабаром група фахівців з безпеки @MalvareTechLab повідомила про те, що атаку, імовірно, вдалося призупинити завдяки реєстрації спеціального доменного імені.

Однак, пізніше стало відомо про те, що розробники вірусу-здирника WannaCrypt випустили оновлення, що дозволяє шкідливій програмі діяти в обхід спеціально створеного доменного імені і поширювати атаки в подальшому.

 

 

джерело 

Переглядів: 143 | | Теги: WannaCrypt, вірус, Вимагачі біткойна, Азія | Рейтинг: 0.0/0
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar