Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Викрадені влітку 2016 року в Bitfinex біткойни почали рухатись
15:12
Викрадені влітку 2016 року в Bitfinex біткойни почали рухатись


Біржа Bitfinex підтвердила, що більше 800 біткойнів, які були викрадені у неї в серпні 2016 року,  почали рухатись і виявилися на інших майданчиках. Про це повідомляє CryptoCoinsNews з посиланням на менеджера зі зв'язків з громадськістю Bitfinex Кріса Елліса.

«Хакери перевели монети на різні біржі, деякі з них добре відомі. Зараз все виглядає так, немов вони перевіряють реакцію бірж на ці спочатку невеликі депозити », - йдеться в заяві Елліса.
Що спеціалізується на питаннях нормативно-правової відповідності компанія Scorechain також підтвердила інформацію Bitfinex. За її даними, 153 BTC (близько $ 137 000) були переміщені 25 січня, ще 723 BTC (близько $ 800 000) почали рухатись в ніч на суботу.

За словами Дрю самсу, тим-лідера додатків Bitfinex, біткоіни виявилися на таких платформах, як LocalBitcoins, Xzzx, BTC-e, Bitcoin.de, Coinbase, Kraken, CoinsBank і quadrigaCX. При цьому адміністрація Kraken вже заморозила 0.4 BTC, як себе повели інші біржі, поки неясно.

«Багато бірж і сервісів відстежують кожен крок монет, їх переміщення на нові адреси, і ми можемо ідентифікувати, де саме в кінцевому підсумку ці монети виявилися. Відстежувати всі це нам допомагають багато компаній. Кожен раз, коли монети переміщаються - це додаткові дані для аналізу, це нова інформація, яка може допомогти знайти хакера », - сказав самсу.


Винагорода

Нагадаємо, злом Bitfinex був здійснений 2 серпня минулого року. В результаті дій зловмисників було викрадено близько 120 тис. Біткойнів (близько $ 65 млн на той момент).

Пізніше біржа запропонувала винагороду за допомогу з поверненням викрадених в серпні коштів, а в жовтні заявила про своє бажання вийти на зв'язок і укласти угоду з хакерами.

Тепер Bitfinex знову підтвердила готовність виплатити винагороду, обіцяючи 5% за кожен повернутий біткойн. Якщо біржа зможе повернути всю суму, розмір премії становитиме близько $ 6 млн.

«Ми готові виплатити нагороду в будь-який інший валюті, не тільки в біткойнах. Наприклад, якщо людина не хоче, щоб інформація про отриману нагороду відстежувалася, він може запросити платіж в Monero або іншій валюті з високим рівнем конфіденційності. Ми готові до співпраці », - додала біржа.
При цьому представники Bitfinex стверджують, що в цілому їм уже відомо, за яких обставин був здійснений злом.

«Це була робота професіонала або групи професіоналів, які на протязі декількох місяців зі знанням справи приховували сліди. Ми працювали з третіми сторонами для проведення аналізу і аудиту безпеки і готуємо звіт про досягнутий прогрес ».

джерело

Переглядів: 132 | | Теги: bitfinex, хакери, зломи | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar