Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Війна проти готівки: уряди бажають все контролювати
12:37
Війна проти готівки: уряди бажають все контролювати

На тлі раптових валютних реформ в Індії, готівкові гроші піддаються репресіям, оскільки уряди хочуть взяти під контроль кожен папірець в кишені громадян. У той час, як на Індійському субконтиненті триває метушня після того, як 8 листопада прем'єр-міністр Моді вивів з обігу два основних види банкноти рупії, інші країни беруть приклад - з різних причин.


Чим менше готівки, тим краще для банків

За Індійським океаном, австралійські банки закликають до списання найбільших банкнот австралійського долара (AUD), і навіть зовсім до скасування готівки. У доповіді, опублікованій минулого тижня інвестиційним банком UBS, йдеться про списання банкнот по 100 AU $ і 50 AU $, на які припадає 92% грошей в обороті. У ньому були представлені дані, що показують, що рік за роком використання банкоматів падає, в порівнянні з кредитними картами.
У доповіді говориться: "Ми вважаємо, що демонетизація великих купюр стала б хорошим кроком для економіки, і для банків."
У той же час, Сітібанк в Австралії вже рухається до безготівковими операціями, оголосивши недавно, що його філії більше не братимуть готівку.
Джанін Корелин, керівник відділу роздрібних послуг Сітібанку, каже: "Цей перехід до безготівковими операціями відображає прихильність Citi до цифрової банківської діяльності, і ми інвестуємо в канали, якими воліють користуватися наші клієнти."
Опитування місцевого банку Westpac у вересні тільки підкреслив, що на перший погляд громадськість схильна до ліквідації касових операцій. Було встановлено: «79% австралійців згодні, що суспільство без готівки цілком прийнятно».
Хапаються за соломинку?

Критика відходу від готівки часто звучить у різних колах; банки з великою кількістю папірців означають більший контроль над витратами і грошовою масою, а також постійне спостереження за більш угодами громадян.
У той же час, відмова від готівки залишається майже неможливим завданням в таких країнах, як Індія, де переважна більшість населення не знайоме з банківськими послугами і годиться на готівкові гроші.
В іншому випадку, рішення Венесуели на цьому тижні обмежити зняття коштів в банкоматах за все до 5 доларів, висуває на перший план відчайдушні спроби уряду контролювати неконтрольоване.
Як в Індії, економічні проблеми країни викликали сплеск ціни на біткоіни, де споживачі готові придбати біткоіни за ціною вище номінальної. Локальний ресурс новин Diario Bitcoin зазначає, що ставка на венесуельської біржі SurBitcoin коливається в районі 875 $ - більш ніж на 15% вище середньої ринкової ціни.
Адам Дрейпер про роль біткоіни

І разом з тим, досить відома людина в екосистемі біткоіни - Адам Дрейпер - каже, що "біткоіни не замінить готівку, але стане бекенд долара".
Адам Дрейпер, засновник і керуючий директор венчурного фонду Boost VC, що спеціалізується на блокчейне, недавно заявив в інтерв'ю, що особисто він вірить, що розробки на основі біткоіни і блокчейна використовуватимуть як бекенд для таких резервних валют, як долар США.
Адам Дрейпер
За останні два роки, все більше банків і фінансових установ виділили істотну суму і чималі ресурси на розвиток і вивчення блокчейна і біткоіни. Дослідження видатної аналітичної фірми Greenwich Associates говорить про те, що на розвиток блокчейна вже витратили мільярд доларів.
Незважаючи на шахрайства, пов'язані з біткоіни, і збільшення кількості користувачів блокчейна, ринкової капіталізації та запитів, Дрейпер вважає, що біткоіни і його передова технологія служитимуть бекенд резервних валют, якщо навіть вона не зможе замінити долар як всесвітню валюти.
Дрейпер заявив: "Я не думаю, що блокчейн або біткоіни зіткнеться з опором користувачів. Я думаю, що ми будемо і далі використовувати долар США. Але грунтуючись на тому, що світ рухається в бік цифрових інновацій, нам потрібна технологія, яка зможе справлятися з транзакціями по всьому світу ".

джерело

Переглядів: 74 | | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar