Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Відомий прихильник криптовалюти відповідатиме за федеральний бюджет в адміністрації Трампа
06:48
Відомий прихильник криптовалюти відповідатиме за федеральний бюджет в адміністрації Трампа

Очікуване призначення Міка Малвані, відомого прихильника криптовалюти і блокчейн-технологій, на посаду директора Адміністративно-бюджетного управління США офіційно підтверджено. Про це повідомляє New York Times.

Призначення Малвані на цю посаду підтримала більшість американських сенаторів (51 проти 49).

Однією з функцій АБУ є підготовка щорічного федерального бюджету для його подання до Конгресу і контроль його виконання в разі прийняття.

Демократи критикували Міка Малвані за жорстку позицію щодо популярних соціальних програм. Також новий глава АБУ відомий тим, що є прихильником підвищення пенсійного віку і перегляду федеральної програми медичного страхування Medicare.

Примітно, що проти кандидатури Малвані голосував його однопартієць Джон Маккейн, глава сенатського Комітету з питань збройних сил. Зокрема, Маккейн заявив, що Малвані використовував «безрозсудні бюджетні стратегії», які привели до часткове припинення діяльності федерального уряду в 2013 році.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Малвані став одним із співзасновників «Блокчейн фракції» - парламентської групи, зусилля якої зосереджені на просуванні законів і правил, покликаних розвивати криптовалюту і блокчейн-додатки.

Співорганізатором об'єднання став сенатор Джаред Поліс, з яким Малвані тісно співпрацює з 2014 року. Крім того, в коло його ділових партнерів входить Джеррі Бріто, глава CoinCenter - некомерційної організації, яка також відома своїми активними зусиллями з відстоювання інтересів індустрії криптовалюти.

джерело

Переглядів: 114 | | Теги: трамп, США, Мік Малвані | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar