Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » ViaBTC відкриває криптовалютную біржу, після залучення інвестицій в 3 млн$ від Bitmain
17:56
ViaBTC відкриває криптовалютную біржу, після залучення інвестицій в 3 млн$ від Bitmain


Один з найбільших китайських майнінг пулів, ViaBTC, відкриває криптовалютную біржу, основною торговою парою на якій стане СNY / BTC. Протягом двох місяців також запланований запуск торгівлі по USD / BTC.
Згідно із заявою операційного директора ViaBTC Сари Оуян, біржа СNY буде заснована в Китаї і не буде проводити маржинальної або ф'ючерсної торгівлі, в той час як біржа USD буде працювати в офшорах, в зв'язку з чим зможе надавати своїм користувачам більш широкі можливості.

Далі вона розповіла: "Ми хочемо розширити наш бізнес в індустрії криптовалют, охопивши в подальшому весь ланцюжок галузі для продовження стійкого розвитку. Майнінг і біржі - це важливі складові галузі. Ми непогано попрацювали в майнінговой галузі, і ми віримо, що біржовий ринок досить великий , щоб дозволити нам, при здійсненні хорошої роботи, залучити нових користувачів."

Оуян сказала, що біржа має намір дотримуватися всіх відповідних положеннь і діяти у відповідності зі специфічними вимогами Народного банку Китаю.
Така заява була слідом за завершенням інвестиційного раунду серії А, головним учасником якого стала компанія Bitmain. В його ході було залучено 20 млн юанів (близько $ 3 млн). Варто відзначити, що «крім Bitmain, в раунді брали участь ще кілька приватних інвесторів, які поки не готові розкрити свої імена».
Були й ті, хто звинуватив ViaBTC в приховуванні причетності нової біржі до Bitmain. Оуян спростувала звинувачення, заявивши:
«ViaBTC не належить Bitmain. Вони просто інвестують в наш новий перспективний бізнес. Ми на 100% незалежні в управлінні своєю компанією.
Ми хочемо, щоб більше людей дізналися, що при розвитку нашого бізнесу ми дивимося в майбутнє. Фінансування від Bitmain або будь-який інший компанії в подальшому допоможе нам підтримувати цей розвиток. Ми хочемо використовувати всі наші можливості і подивитися, що ще ми можемо зробити для галузі і спільноти. Ми любимо біткойни, тому у нас є ViaBTC. Відповідно до нашої позиції, ми хочемо зробити цей світ кращим через біткойн ».

Біржевий ринок біткойна виглядає конкурентним, але галузь відчуває нестачу в регульованих біржах. Нещодавно біржа GDAX від Coinbase оголосила, що вони додадуть функцію маржинальної торгівлі, але тільки для великих трейдерів, які володіють мільйонами доларів. Інша альтернатива - Bitfinex, але після злому з крадіжкою в $ 70 мільйонів, вони відносяться до класу ризикових пропозицій для трейдерів.

Є BitMEX, яка забезпечує маржинальну торгівлю, але вона не регулюється, і при таких значних спредах їх ліквідність здається недостатньою. У такому випадку варто звернути увагу на офшорну біржу OKCoin, але, знову ж таки, вона не регулюється.
Поки існуючі біржі не впровадять інструменти для можливості нормального розвитку ринку, нові біржі, що забезпечують маржинальну торгівлю або ф'ючерси на високому рівні, можуть тільки поліпшити загальну торговельну ситуацію.


джерело

Переглядів: 110 | | Теги: ViaBTC, біржа, Bitmain, інвестиції | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar