Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Верховна Рада України внесе поправки з електронного підпису і блокчейну окремим законопроектом
08:19
Верховна Рада України внесе поправки з електронного підпису і блокчейну окремим законопроектом

Внесені на розгляд Верховної Ради України поправки до закону «Про електронні документи та електронний документообіг», які передбачають використання електронного підпису і рішень на основі технології блокчейн в нотаріальній діяльності, були відхилені.

Однак позитивний момент відмови в тому, що запропонований проект визнали некоректним включати в пакет закону про довірчі послуги, які готувалися сьогодні до другого читання.

Про це написала Наталія Гавриленко з Bitcoin Foundation Ukraine в Facebook.

«Сьогодні Андрій Дубецький лобіював на комітеті ВРУ з інформатизації закон про заміну нотаріату блокчейном і іншими ІКТ технологіями. Якщо коротко - 1: 0 не на нашу користь. Депутати комітету відхилили ідею включити поправки, запропоновані Олексієм Конашевичем », - написала Наталя.

Проте, Голова комітету з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко підтримав ідеї і запропонував почати роботу над окремим законопроектом.

«Незалежно від результату, ця подія вже увійшла в історію як перша спроба на законодавчому рівні легалізувати блокчейн нотаріат без нотаріусів, тим самим посунувши багатовікову неподільну монополію нотаріусів перед обличчям нових технологій», - додала Наталія.

Раніше експерт в області блокчейн-технологій і співзасновник проекту e-Vox Олексій Конашевич розповів про поправки, які увійшли в пакет розглянутих змін з новим Проектом Закону про електронні довірчі послуги, який зараз перебуває в комітетах парламенту на доопрацювання до повторного читання.

За словами Олексія Конашевича, запропоновані доповнення до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» припускали звільнення від надмірної монополії нотаріусів над діями по посвідченню деяких документів в умовах розвинених загальнодоступних інформаційних технологій.

джерело 

Переглядів: 281 | | Теги: Україна, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar