Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Університеті Люксембургу розроблений алгоритм для Майнінгу на стандартних персональних комп'ютерах
11:26
В Університеті Люксембургу розроблений алгоритм для Майнінгу на стандартних персональних комп'ютерах


Дослідники Університету Люксембургу розробили алгоритм під назвою Equihash, що дозволяє здійснювати Майнінг криптовалют на звичайних домашніх комп'ютерах.

Традиційно Майнінг, і в першу чергу це відноситься до біткойна, вимагає спеціалізованого і дорогого устаткування, яке споживає значно більше обчислювальних потужностей, ніж здатні запропонувати стандартні домашні комп'ютери.

За словами Дмитра Ховратовіча, одного з розробників Equihash, алгоритм дозволяє комп'ютерам брати участь в Майнінгу за рахунок того, що не дозволяє розбивати навантаження на більш дрібні робочі пакети. В результаті можна домогтися більш ефективного Майнінуг на стандартних комп'ютерах з декількома ядрами і достатньою оперативною пам'яттю.

Як ВІДЗНАЧАЄ Ховратовіч, конкуренція з великою кількістю Майнерів робить нагороду для учасників більш привабливою.

Алгоритм Equihash вже взяли на озброєння розробники Zcash, однак, як зазначається в прес-релізі розробників, він може бути використаний і в будь-який інший криптовалюті.

На думку Ховратовіча, Equihash також перешкоджає монополізації процесу Майнінгу і створює більш демократичну криптовалюту, дозволяючи включитися в процес більшій кількості користувачів.

«Сила криптовалюта полягає в тому, що реєстр розподілений глобально. Алгоритм Equihash повертає всю ситуацію до більш ідеального світу », - сказав він.
Розробники Equihash також переконані, що створене ними рішення стане важливим внеском у комп'ютерні науки в цілому.

Відзначимо, що в даний момент також набирає тренд ідея використання вільних комп'ютерних потужностей користувачів. Так, потенційно цікавим проектом може стати децентралізована платформа хмарних обчислень iEx.ec, метою якої є надання користувачам можливості заробляти на невикористовуваних потужностях їх комп'ютерів.

джерело

Переглядів: 170 | | Теги: Криптовалюта, ZCash, Equihash, Майнінг | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar