Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Україні запустили Майнінг-пул BitcoinUkraine
16:29
В Україні запустили Майнінг-пул BitcoinUkraine


Біткойн-ентузіасти  запустили власний майнінговий пул BitcoinUkraine. Одним з ініціаторів запуску пулу став Олесь Слободенюк, раніше відомий за такими проектами, як продуктовий магазин в Києві, який приймає оплату в біткойнах, флеш-мобу TakeMyBitcoin і реєстрації власного шлюбу в  біткойн блокчейні

BitcoinUkraine працює з нульовою комісією і використовує модель Pay-Per-Share (PPS), яка передбачає оплату кожного отриманого від користувачів рішення в реальному часі.

Як повідомив Олесь Слободенюк, пул буде підтримувати тільки Bitcoin Core і, відповідно, SegWit блоки.

Для того, щоб стати учасником пулу, користувачеві буде необхідно підключити свій майнер до Stratum інтерфейсу. У планах оператора - вийти на рівень хешрейта в 2000TH, після чого кожен знайдений пулом блок буде підписуватися словом «Ukraine». Наразі потужність пулу вже перевищує 180TH.

Запуск першого в Україні пулу відкритого типу був також обумовлений нестабільною ситуацією навколо найбільших Майнінг-пулів і триваючою суперечкою навколо розміру блоку. Ймовірно, Майнери, які не захочуть більше працювати в китайських пулах, будуть зацікавлені в переході на регіональні пули.

джерело

Переглядів: 212 | | Теги: Україна, майніг, BitcoinUkraine | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar