Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Україні створять робочу групу для аналізу правового статусу біткойна
20:53
В Україні створять робочу групу для аналізу правового статусу біткойна

Рада з фінансової стабільності України обговорилв правовий статус біткойна та інших криптовалют в країні, а також питання регулювання і оподаткування операцій з ним. Про це пише «Судово-юридична газета» з посиланням на прес-службу НБУ.

Учасники наради наголосили на важливості IT-індустрії для розвитку української економіки.

«Держава зацікавлена ​​в подальшому розвитку цього сектора і створення сприятливих умов для стимулювання інновацій, тому члени Ради домовилися знайти оптимальне рішення і спільну позицію регуляторів фінансового ринку з криптовалют», - підкреслили в НБУ.

Очікується, що найближчим часом буде створена робоча група, яка проведе детальний аналіз правового статусу біткойна й інших криптовалют в Україні та світі. Результати аналізу будуть покладені в основу для подальших напрацювань в нормативно-правовій площині. До обговорення планується залучити не лише представників регуляторів фінансового ринку, а й експертів, зазначили в прес-службі.

«Національний банк неодноразово підкреслював актуальність законодавчих змін у сфері регулювання діяльності платіжних систем. Це обумовлено потребою в імплементації норм європейського права та стрімким розвитком платіжного ринку як в Україні, так і в світі. Національний банк сподівається, що регулювання переказу коштів буде законодавчо оновлено і буде грунтуватися на зрозумілих рівних і справедливих правилах. Від цього виграють як споживачі фінансових послуг, так і фінансовий ринок України », - підкреслили в НБУ.


джерело

Переглядів: 132 | | Теги: Україна, Закон, НБУ, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar