Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Україні ліквідовано міжнародну шахрайську схему легалізації грошових коштів через біткойн
10:31
В Україні ліквідовано міжнародну шахрайську схему легалізації грошових коштів через біткойн

Співробітники податкової міліції головного управління Державної фіскальної служби Києва спільно зі співробітниками управління карного розшуку Національної поліції України ліквідували міжнародну схему шахрайства та легалізації грошових коштів з використанням криптовалюти. Про це повідомляє УНІАН.

За інформацією УКРІНФОРМ, за результатами проведених обшуків було вилучено понад 14,2 мільйона гривень у національній та іноземній валюті, комп'ютерна техніка, банківські картки, а також пістолет Stalker без документів.

За словами першого заступника голови УКРІНФОРМ України Сергія Білана, в рамках розслідування кримінальної справи була встановлена ​​група осіб, які шляхом обману та зловживання довірою заволодівали чужими грошовими коштами в особливо великих розмірах. Також дана група під виглядом переведення різних криптовалют в готівку здійснювала легалізацію грошових коштів, отриманих злочинним шляхом.

Білан повідомив, що учасники угруповання проводили вербування матеріально незабезпечених жителів Полтавської області і відправляли їх на роботу до Москви. Там вони проживали в заздалегідь орендованому приміщенні і брали вказівки від зловмисників з прийому готівкових і поширенню біткойна по території РФ і перевезення готівки замовникам.

У подальшому отримані від зазначеної діяльності відсотки перенаправлялись в Полтаву, де кошти розподілялися між членами угруповання.

«На законодавчому рівні використання криптовалют в Україні не врегульовано. Цим користуються учасники тіньового сектора, вибудовуючи схеми для легалізації і відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом », - сказав Сергій Білан.

 

джерело 

Переглядів: 175 | | Теги: Україна, Криптовалюта, шахрайство | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar