Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Південній Кореї узаконені міжнародні перекази в біткойнах
12:41
В Південній Кореї узаконені міжнародні перекази в біткойнах

18 липня в Південній Кореї вступає в силу закон, що дозволяє Фінтех-компаніям пропонувати міжнародні транзакції в біткойнах. 
Згідно з прийнятими поправками до закону про валютні операції, Фінтех-компаніям необхідно зареєструватися в Службі фінансового нагляду (FSS), щоб легально надавати міжнародні послуги з грошових переказів.

Після цього компанії зможуть задіяти різні методи при відправленні грошей, в тому числі використовуючи біткойни. Для того щоб отримати дозвіл FSS, акціонерний капітал компанії повинен складати близько 2 млрд вон (близько 1,75 млн доларів), при цьому необхідно, щоб співвідношення боргу до капіталу було нижче 200%.

Відзначається, що одноразовий переказ буде обмежений трьома тисячами доларів, а річний ліміт транзакцій для одного рахунку буде визначено на рівні 20 тисяч доларів.

Як зазначає видання, низькі комісії і швидкість переказів дозволить Фінтех-компаніям конкурувати з традиційними банками.

Нагадаємо, на початку липня стало відомо про те, що в Південній Кореї почалася підготовка нових законодавчих актів, покликаних ввести в правове поле операції з криптовалютою. При цьому повідомлялося, що нове регулювання може виявитися досить жорстким.

 

джерело  

Переглядів: 125 | | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar