Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Китаї звинуватили біткойн в збільшенні кількості жертв від наркотиків
15:54
В Китаї звинуватили біткойн в збільшенні кількості жертв від наркотиків

Китай звинувачує біткойн в тому, що злочинці використовують його для проведення своїх фінансових операцій в наркоторгівлі. Уряд Китаю вважає, що анонімна торгівля за біткойном, що проходить в даркнеті, призводить до смерті людей від наркотиків.

У статті видання ABC News від 19 червня говориться наступне:

«Ю (Yu) сказав, що підозрювані використовують інтернет для спілкування з клієнтами, а цифрова валюта служить засобом оплати наркотику, а також, що влада працює з інтернет-компаніями і намагається зупинити подібну торгівлю і рекламу наркотиків на сайтах».

Препарат, про який йдемо мова - наркотична речовина, з поширенням якої не може впоратись китайська влада. У статті передбачається, що хіміки постійно змінюють склад речовини, що технічно робить його легальним. Потім, за допомогою даркнета, торговці наркотиками продають його за криптовалюту американцям, що призводить до безлічі смертей.

Наркотики в даркнеті

Новина вийшла незабаром після недавно опублікованого дослідження, в якому говориться, що активність ринку в даркнеті останнім часом значно збільшилася. Згідно зі статтею, написаної Самуелем Хайг (Samuel Haig), дослідження, проведене Global Drug Survey, відзначає зростання кількості покупок в даркнеті.

Хайг каже: «Європейські країни відзначають активне використання ринків в даркнеті серед наркоманів. Фінляндія в цьому плані обігнала всіх - 41% фінських наркоманів зізнаються, що вони придбали наркотики в даркнеті. На другому місці Данія з 27.2%, потім Великобританія (25.3%), в тому числі Уельс (25%), Швеція (24.5%) і Швейцарія з Іспанією (по 22.5%) ».

Цікаво те, що аналогічні показники в Китаї та Азії в цілому навіть близько не підійшли за обсягом до європейських. Однак, уряд Китаю все ж вважає криптовалютні перекази, які використовуються для продажу наркотиків, все більш і більш небезпечними. Правоохоронні органи і агенти знали, що цифрові валюти - важлива частина даркнета ... Однак тепер вони, здається, вирішили повністю покласти провину за смерть людей від синтетичних наркотиків на біткойн.

Більше політиків? Більше правил? Або більше біткойнів?

Останнім часом все більше урядів різних країн погрожують заблокувати біткойн або ввести правила для його регулювання. Деякі країни вже повністю заборонили використання біткойна (Еквадор) або почали його обмежувати (Китай), треті ж навпаки легалізували його (Японія). Через зростаюче число скарг на використання криптовалюти для торгівлі наркотиками, цілком можливо, що законодавці і далі продовжать атаку на біткойн.

Проте, капіталізація криптовалютного ринку продовжує збільшуватися, даркнет розростатися і все більше людей починають використовувати криптовалюту. В Еквадорі законодавці виявилися не здатні зупинити поширення цифрових валют, а транзакції в китайському даркнеті як і раніше існують. Незрозуміло, яким чином політики спробують впоратися з подальшим зростанням кількості криптовалютних операцій в даркнеті.

 

джерело

Переглядів: 173 | | Теги: даркнет, Біткойн, Китай, Наркотики | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar