Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Києві проходить Microsoft Blockchain Intensive
12:22
В Києві проходить Microsoft Blockchain Intensive

 

Києві 9 - 11 червня, 2017 року проводиться Унікальний захід, націлений на вирішення реальних завдань за допомогою технології blockchain

Технологія розподіленого реєстру (або Blockchain) обіцяє стати одним з ключових стимулів до наступного витку інновацій, як свого часу стала поява і розвиток інтернету.
Microsoft Blockchain Intensive - це унікальний захід, що проводиться Microsoft Multi Country Europe Developer Experience командою у партнерстві з The Technology Companies' Development Center, мета якого - повністю розкрити тему Blockchain і сценарії використання технології в різних галузях. Крім того, за допомогою і під керівництвом провідних бізнес-консультантів, технічних фахівців і команди Microsoft будуть розроблені пілотні blockchain рішення, які дозволять вирішити конкретні бізнес-задачі провідних гравців ринку.
Мета заходу - зібрати разом найкращих експертів, представників галузей і наших спікерів - досвідчених професіоналів з яскравими думками, щоб поговорити про аспекти широкого застосування технологій в рамках теми blockchain, посприяти навчанню, отриманню інсайтів, розкриття нових можливостей і підштовхнути до дискусій, які мають значення.

Реєстрація на сайті:blockchainintensive.in.ua

 

Переглядів: 185 | | Теги: Київ, Blockchain, Microsoft | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar