Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У Канаді відкрито Інститут досліджень блокчейна
05:29
У Канаді відкрито Інститут досліджень блокчейна


Відомі підприємці Дон і Алекс Тапскотт заснували в Торонто Інститут досліджень блокчейна (BRI), головним напрямком діяльності якого стане вивчення нової технології. Про це пише Toronto Star.

Ініціативу підтримали такі компанії, як Accenture, IBM, SAP Digital Asset, NASDAQ, Pepsico, Nuco Inc, а також уряд провінції Онтаріо. Також до ініціативи підключилися Hyperledger проекту, Палата Цифровий Комерції та нещодавно створений Enterprise Ефіріума Alliance.

За словами Дона Тапскотт, інститут планує найняти на контрактній основі близько 30 провідних експертів в області блокчейна, яким буде доручено розробку 30 різних проектів.

«Це будуть проекти, пов'язані з використанням технології блокчейн в таких секторах, як виробництво, охорону здоров'я, енергетика, урядові органи і, звичайно ж, банки. Також будуть проекти, присвячені зміні методів управління компаніями та організаціями », - сказав Дон Тапскотт.


На початковому етапі BRI отримав фінансування на $ 2 млн, але, як очікує Дон Тапскотт, в майбутньому ця сума виросте до $ 5 млн.

Також в планах BRI партнерство з одним з канадських університетів.

Раніше в цьому році Алекс Тапскотт виступив із закликом до політичних лідерів і технологічним компаніям об'єднатися навколо технології блокчейн і консолідувати зусилля для побудови справжньої економіки спільного користування.

джерело

Переглядів: 130 | | Теги: Алекс Тапскотт, BRI, Канада, Дон Тапскотт, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar