Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » В Ізраїлі вимагачі біткойна взяли в «заручники» комп'ютерну систему головного рабинату
17:26
В Ізраїлі вимагачі біткойна взяли в «заручники» комп'ютерну систему головного рабинату

Група хакерів провела атаку на комп'ютерну систему головного рабинату, включаючи комп'ютери в офісах головного ашкеназського і головного сефардського рабинів Ізраїлю Давида Лау і Іцхака Йосефа. Про це повідомляє видання newsru.co.il із посиланням на сайт «Кикар Шабат».

Як викуп хакери почали вимагати кілька тисяч біткойнів, проте держава прийняла рішення не вести переговори про викуп.

За останньою інформацією, на поточний момент всі комп'ютери в офісах головного рабинату відключені від електропостачання. На місці працюють фахівці поліції Ізраїлю і загальної служби безпеки (ШАБАК).

Як зазначає видання, це перший реальний успіх подібних атак в Ізраїлі, оскільки комп'ютери головного рабинату захищені державними структурами кібербезпеки.

Раніше найбільш відомим подібним випадком стало захоплення комп'ютерних систем в муніципалітеті Нацрат-Іліт, за звільнення яких хакер вимагав викуп у розмірі 10 тисяч шекелів. Також останнім часом жертвами здирників ставали велике продюсерське агентство «Йецуг-1» і Мирская Йешива.

З інших великих атак повідомлялося про спроби злому комп'ютерів Управління в'язниць, на яких зберігалися особисті дані і медичні карти ув'язниних, й про викрадення інформації у компанії, що виробляє для спецслужб програмне забезпечення для злому мобільних телефонів.

Нагадаємо, в січні стало відомо про злом комп'ютерної системи популярного готелю в Австрії - хакери заблокували вхідні двері в номери, де розташовувалися постояльці і в підсумку отримали необхідний викуп в біткойнах.
джерело 

Переглядів: 123 | | Теги: Біткойн, вимагачі, ізраїль | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar