Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Уряди Євросоюзу будуть підтримувати розвиток блокчейн-проектів
16:25
Уряди Євросоюзу будуть підтримувати розвиток блокчейн-проектів

Єврокомісія планує надавати різносторонню підтримку проектам, що використовують технологію блокчейн. Відповідну заяву зробив віце-президент ЄК Андрус Ансіп, пише BraveNewCoin.

За словами чиновника, дані кроки стануть частиною більш широкої ініціативи Євросоюзу щодо просування нових технологій.

«Єврокомісія вже підтримує такі пов'язані з технологією розподіленого реєстру проекти, як DECODE, D-Cent, MyHealth MyData, і найближчими місяцями ця підтримка буде посилена. Також ми проведемо дослідження, як ця технологія може допомогти в трансформації державних послуг і підготовці до певних дій з боку ЄС для вирішення постають перед нами викликів », - сказав Андрус Ансіп.

Нагадаємо, в минулому році Європарламент схвалив створення оперативної групи для вирішення питань, пов'язаних з криптовалютою і лежать в їх основі технологіями. До складу групи повинні увійти постійні співробітники і технічні експерти. Їх завданням має стати вивчення цифрових валют і складання відповідних регулятивних рекомендацій, в тому числі і що стосуються питань, пов'язаних з протидією відмиванню нелегальних доходів і фінансуванню тероризму.

Однією з потенційних областей застосування технології блокчейн в європейських структурах можуть стати системи голосування. На думку дослідника експертно-аналітичного центру Європарламенту Філіпа Ніколя Буше, впровадження технології продемонструє зрушення в довірі до організації виборчого процесу, так як контроль над ним перейде від ключових гравців до технічно просунутої спільноти
джерело 

Переглядів: 138 | | Теги: Євросоюз, Біткойн, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar