Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Уряд Канади активно рухається до прийняття біткойна
18:41
Уряд Канади активно рухається до прийняття біткойна


Канада приймає біткойни
Недавні події в Канаді свідчать про те, що її уряд було б не проти стати однією з перших країн, яка інтегрує біткоіни.
У четвер 17 листопада, на зустрічі спільноти Toronto Bitcoin була зафіксована найбільша відвідуваність за весь час його існування. Раніше в той же день відбулася зустріч з Джейсоном Кессіді, президентом Crypto Consultant, який швидко стає провідником кріптовалютної спільноти в парламенті Канади і Комісії з цінних паперів штату Онтаріо (OSC). Зустріч була проведена з метою законодавчої легалізації криптовалюта в Канаді.
Кессіді каже: "Поінформованість про біткойни і блокчейн схоже досягла піку в Канаді."
Залученість стає загальною

Кессіді пояснює, що підвищений інтерес до першої в світі децентралізованої цифровий валюти, схоже, не обмежується шанувальниками технології. Уряд Онтаріо в даний час бере активну участь в наданні допомоги в формуванні майбутнього законодавства для біткойна і цифрових валют. Ця тенденція, за його словами, стане звичайним явищем протягом наступних кількох років.
Кессіді описує це як новаторський крок у правильному напрямку, так як він відкриває двері для співпраці з різними рівнями влади.
"Зараз ми знаходимося в точці, де, для подальшого зростання, ми повинні старанно працювати з цими групами, щоб сформувати правову базу, яка важлива для всіх канадців", - говорить він.
Кессіді не приховував свого хвилювання з приводу прогресу біткойна в Канаді. Він зазначає, що прорив в просторі криптовалюти з 2012 року дуже надихає.
Підводячи підсумок, він сказав: "Я з нетерпінням чекаю можливості працювати пліч о пліч з різними рівнями законодавців по всій країні, щоб забезпечити законодавчі рамки для існування цифрової валюти. Ви ще побачите набагато більше від Джейсона Кессіді в майбутньому, так як я виступаю за Канаду на місцевому та міжнародному рівні ".

джерело

Переглядів: 93 | | Теги: законодавство, Канада, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar