Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Unocoin укладає партнерство з ShapeShift
12:05
Unocoin укладає партнерство з ShapeShift

Криптовалютна галузь в Індії відчуває підйом. Провідні платформи біткойна в країні постійно додають нові функції. Компанія Unocoin, яка входить в четвірку найбільших платформ країни, оголосила недавно про укладення партнерства з біржею ShapeShift. Дане партнерство дозволить Unocoin поступово розширити спектр послуг, що надаються і почати працювати з іншими криптовалютами.

Завдяки підтримці Shapeshift, користувачі Unocoin зможуть конвертувати в біткойни свої криптовалютні активи - Ethereum, Monero, ZCash, Dash і інші. Після конвертації біткойна можна обміняти на індійські рупії за допомогою сервісу Unocoin.

Засновник ShapeShift Ерік Вурхес (Eric Voorhees) говорить:

«Коли я вперше зіткнувся з біткойном в 2011 році, це було здебільшого західне співтовариство. Було дуже хвилююче спостерігати, як Unocoin допомагає принести цю технологію в Індію. ShapeShift дуже пишається нашим партнерством для організації обміну цифровими активами ».

Біткойни в Індії - найбільш відома криптовалюта. Альткойнам поки тільки належить завоювати своє місце під сонцем, причина тому - відсутність внутрішніх бірж і торгових платформ з мультивалютною підтримкою. Додавання сервісів ShapeShift робить Unocoin першою компанією, яка звертає увагу на криптовалюту, відмінну від біткойна та ефіріума.

Один із засновників Unocoin Санні Рей (Sunny Ray) говорить:

«Багато хто вважає біткойн цифровим золотом, і ми постійно шукаємо способи, що спрощують придбання біктойнів. Багато людей дізнаються про біткойни через інші криптовалюти, після цього ми хотіли б запропонувати їм простий спосіб конвертації їх активів в біткойни. У той же час, ми пильно спостерігаємо за відкритою екосистемою блокчейна і в майбутньому можемо додати глибші інтеграції ».

Однак, незважаючи на те, що партнерство Unocoin і ShapeShift - це великий крок вперед, до стабільного функціонування підтримки множинних криптоактивів країні ще далеко. Проте, початок покладено, і якщо Unocoin вживе заходів зі створення власної мульти-криповалютної біржі, ситуація дійсно може змінитися.

джерело
 

Переглядів: 125 | | Теги: Unocoin, Shapeshift, криптовалюти, індія | Рейтинг: 0.0/0
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar