Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Український Platinum Bank рекомендує бути обережними при інвестиціях в біткойни
13:00
Український Platinum Bank рекомендує бути обережними при інвестиціях в біткойни

До тих пір, поки український ринок не буде добре адаптований для роботи з біткойнами, банківські експерти рекомендують дуже обережно використовувати цей інструмент і не вкладати в нього великі ресурси.

Таку думку висловив Олександр Борщук, начальник управління по роботі з активами і пасивами Platinum Bank, повідомляє портал Prostobank.ua.

«Волатильність даного інструменту висока, амплітуда коливань більше 50% від вартості активу. Тобто за періоди сильних рухів можна як заробити, так і втратити близько 50% своїх коштів. Щоб уникнути додаткових ризиків, раджу тестувати даний інструмент в обсягах, які не критичні при отриманні збитку від операції », - сказав Олександр Борщук.
За його словами, підвищений попит на біткоіни за останній місяць викликаний зростанням вартості даного інструменту.

«В період з 03.08.2016 по 30.11.2016 курс біткойна виріс вже на 30%, а чим вище курс, тим більше інтерес населення і тим вище ризики зміни ціни як в один, так і в інший бік», - говорить експерт.
Називаючи тему біткойна «модною», Олександр Борщук в той же час відзначає, що повноцінних пропозицій банків по використанню цього інструменту він поки не зустрічав.

Нагадаємо, в грудні 2015 року найбільший комерційний банк України ПриватБанк запустив сервіс оплати покупок криптовалютою. Першою компанією, інтегрувати новий сервіс від ПриватБанку, став інтернет-магазин «Алло» - сьогодні на цьому ресурсі біткойн присутній в списку платіжних опцій.

джерело

Переглядів: 130 | | Теги: Україна, трейдинг, банки, волатильність, інвестиції | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar