Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Український магазин Rechi.Ua почав приймати криптовалюту
09:55
Український магазин Rechi.Ua почав приймати криптовалюту

Український інтернет-магазин брендового взуття, одягу і аксесуарів Rechi.Ua почав приймати біткойни, ставши першим в сегменті fashion магазином країни, який дозволив клієнтам сплачувати покупки криптовалютою.

«Ми періодично отримуємо запити від клієнтів на різні нестандартні способи оплати. У більшості випадків введення нових платіжних інструментів виявляється недоцільним. Однак наша аудиторія все більше активно використовує інновації і, незважаючи на очікувану консервативність преміального і люксового сегмента, як виявилося, у багатьох наших клієнтів вже є біткойн-гаманець », - розповідає Інна Бачуріна, арт-директор і співвласник Rechi.Ua.

Вона підкреслює, що біткойн дуже простий і зрозумілий у використанні навіть людям, далеким від ІТ.

«Проста і вся технічна реалізація процесу - при замовленні на сайті платежі  криптовалютою відправляються з гаманця на гаманець, - тому ми не очікуємо складнощів у використанні», - уточнила представник Rechi.Ua.

В Україні біткойну, як засобу оплати, віддають перевагу все більше компаній. Так, криптовалютою можна розплатитися в магазинах «Натуральні продукти», «Еко-лавка» і «Печі.Каміни», в сервісному центрі Ukrainian iPhone Service, в адвокатській конторі «Юскутум», в інтернет-магазинах «SendFlowers», «12v.ua »і« Цитрус », в кав'ярні Kava Like, в магазині« агентство нерухомості Gek », в турфірмі« Blitz Travel »і в креативному агентстві« VIDEOFABRIKA ».

джерело

Переглядів: 225 | | Теги: Україна, Криптовалюта, магазин, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar