Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Українська юридична компанія почала приймати біткойни
12:12
Українська юридична компанія почала приймати біткойни

Юридична фірма Ільяшев і Партнери почала приймати криптовалюту біткойн в якості оплати рахунків за свої послуги. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«У Державній фіскальній службі наполягають на тому, що криптовалюта біткойн не може бути засобом платежу. При цьому така позиція ніяк не підкріплена законодавчою базою. Ми вважаємо, що операції з біткойнами закону не суперечать, і почали їх приймати », - зазначив керуючий партнер юрфірми Михайло Ільяшев.

За його словами, біткойн вже грає важливу роль в міжнародному бізнесі і світовій економіці, тому потрібно зважати на реалії ділового світу.

«Цифрові валюти вже тут, і наші клієнти очікують від нас гнучкості при транзакціях, які дає біткойн, а будь-які спроби фіскальних органів підмінити собою Верховну Раду приречені на провал. Поки законодавчий орган не заборонить використання криптовалюти, а це навряд чи станеться, ми будемо працювати з ними », - додав Ільяшев.

У Ільяшев і Партнери відзначили, що не бачать юридичних перешкод для прийому криптовалюти і вітають намір Ради з фінансової стабільності визначити правої статус криптовалюти в Україні.

«В Естонії, де ми працюємо з 2016 року, біткойн вже визнали віртуальною валютою - альтернативним платіжним засобом - і мають намір запустити власну національну криптовалюту Estcoin, забезпечену державними гарантіями, яка буде функціонувати в країні нарівні з євро», - говорить Ільяшев.

 

джерело 

Переглядів: 151 | | Теги: Біткойн, Україна, юристи, Закон | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar