Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Українська фондова біржа запустить торгівлю ф'ючерсом на біткойн
10:03
Українська фондова біржа запустить торгівлю ф'ючерсом на біткойн

Запуск торгів ф'ючерсними контрактами відбудеться 19 грудня на ПАТ «Українська біржа». Про це повідомляється на офіційному сайті біржі.

Як зазначається, торгівля ф'ючерсними контрактами на індекс біткойна стала можливим після реєстрації специфікації ф'ючерсних контрактів і змін до Правил ПАТ «Українська біржа». Сам індекс розраховуватиметься майданчиком blockchain.info на підставі торгів на провідних криптовалютних біржах.

«Унікальність ситуації в тому, що Українська біржа стала першим регульованим ринком в світі, який запропонував ф'ючерсні контракти на біткоіни. З урахуванням того, що інтерес до цієї криптовалюти в Україні досить високий, а з іншого боку чинне правове поле сильно обмежує можливості українців щодо доступу до фінансових інструментів розвинутих ринків, ми можемо отримати синергетичний ефект. Я впевнений, що це в підсумку допоможе привернути увагу і міжнародних гравців. »- Говорить керуючий директор інвестиційної групи УНІВЕР Олексій Сухоруков.
Представники біржі вважають, що нові інструменти розширять можливості учасників ринку, привернуть нових гравців і можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях.

джерело

Переглядів: 238 | | Теги: Україна, біткойни, ф'ючерс, фондова біржа | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar