Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Україна надасть небанківським фінустановам право випускати електронні гроші
09:47
Україна надасть небанківським фінустановам право випускати електронні гроші

Зміна українського законодавства в сфері регулювання платіжних систем надасть небанківським фінансовим установам право випускати електронні гроші. Про це заявила заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Наталія Лапко, повідомляється на офіційній сторінці Національного банку України в Facebook.


За її словами, НБУ враховує стрімкий розвиток ринку платіжних систем і намагається врегулювати актуальні питання використання в країні інноваційних продуктів і послуг.

«Відповідний законопроект, побудований на європейських стандартах регулювання платіжного ринку, зараз знаходиться на розгляді у Верховній Раді України. І ми сподіваємося на плідну співпрацю з парламентом в роботі над зміною законодавства в сфері регулювання діяльності платіжних систем », - сказала Наталія Лапко.

Вона також розповіла, що прийняття цього законопроекту, зокрема, дозволить упорядкувати діяльність небанківських фінансових установ на ринку платіжних послуг, надати їм право здійснювати випуск електронних грошей і мати комерційних агентів.

 

джерело 

Переглядів: 127 | | Теги: законопроект, Україна, електронні гроші, НБУ | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar