Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У США група рекетирів знищила близько 70 біткоЙН-банкоматів
14:25
У США група рекетирів знищила близько 70 біткоЙН-банкоматів


Суд штату Іллінойс виніс рішення стосовно зловмисників, які знищили в Детройті і Чикаго близько 70 біткойн-банкоматів.

Як стало відомо з рішення суду, місцеві жителі Ендрю Конья, Алвін Конья і Одаї Мабрукаре організували злочинну групу з метою вимагання коштів у компаній, які володіють мережами біткойн-банкоматів в Чикаго і Детройті. При цьому один з обвинувачених, а саме Ендрю Конья, раніше володів власною мережею банкоматів, яку він продав компанії Bitexpress. Позивачем у справі виступила компанія SandP Solutions Inc, яка працює під торговою маркою Bitcoin of America.

Навесні 2016 року обвинувачені почали вимагати кошти у компаній, які володіють біткойн-банкоматами. У разі відмови вони погрожували знищенням техніки компаній. При цьому щонайменше одна компанія погодилася виплатити злочинцям необхідну суму. Всього зловмисниками було пошкоджено і знищено близько 70 банкоматів, з яких близько 20 належали компанії SandP Solutions Inc.

«Обвинувачені фізично знищували біткойн-банкомати в Чикаго і Детройті. Найчастіше вони використовували молоток або інші важкі предмети для знищення екранів, що на тривалий термін виводило банкомати з ладу. До того ж, компанії-власники несли значні витрати на заміну пошкоджених деталей », - йдеться в рішенні суду.
Згідно з текстом вироку, обвинувачені повинні відшкодувати завдані збитки, відремонтувавши всі пошкоджені апарати за свій рахунок.

Нагадаємо, що в грудні минулого року невідомий вимагач вимагав 200 біткойнів у львівського торгового центру «Роксолана», погрожуючи паралізувати роботу ТЦ серією повідомлень про мінування будівлі

Переглядів: 123 | | Теги: SandP Solutions Inc. | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar