Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У південнокорейській провінції використовують блокчейн для голосувань
18:01
У південнокорейській провінції використовують блокчейн для голосувань


У густонаселеній провінції Кьонгідо (Республіка Корея) використовують технологію блокчейн для голосування за проекти, що пропонуються резидентами місцевих громад. Нову систему успішно випробували вже більше дев'яти тисяч жителів. Про це повідомляє видання Coinjournal.

Система голосування розроблена південнокорейським стартапом Blocko. Рішення на базі блокчейна дозволяє записувати в розподілений реєстр такі відомості, як ім'я учасника голосування, предмет голосування, час і т.д.

«Технологія блокчейн за кілька років змінить світ, подібно до того, як це зробили смартфони. За допомогою блокчейна і інших продуктів четвертої промислової революції ми зможемо розширити можливості представницької демократії ", - вважає Нам Кен Пив, губернатор провінції Кьонгідо.
За словами Кім Вон Бом, CEO компанії Blocko, технологія блокчейн, використана для онлайн-голосувань, допоможе заощадити адміністративні витрати і прискорити підрахунок результатів. Крім того, результати голосування зберігаються в цифровому реєстрі, який стійкий до зломів, фальсифікацій і забезпечує збереження даних. Такі системи значно підвищують довіру до влади, оскільки учасники можуть спостерігати за процесом голосування і звернутися за потрібною інформацією у відкритий і розподілений цифровий реєстр.

Також Кім Вон Бом зазначає, що до нього звернулося вже багато інших компаній, яких надихнув позитивний досвід використання рішень на базі блокчейна в провінції Кьонгідо.

Blocko - один з провідних блокчейн-стартапів в Південній Кореї, який співпрацював з найбільшими корпораціями країни, серед яких Korea Exchange, Lotte Card, JB Bank і Samsung Card.

джерело

Переглядів: 178 | | Теги: Blocko, Південна Корея, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar