Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У мессенджері Facebook виявлений бот для майнінгу
06:43
У мессенджері Facebook виявлений бот для майнінгу

Фахівці з кібербезпеки виявили новий вид вірусу, який поширюється через додаток Facebook Messenger. Шкідливий бот використовує безліч інфікованих комп'ютерів для майнінгу криптовалюти за рахунок постраждалих користувачів.

Нове шкідливе ПО, яке розповсюджується через Facebook Messenger, назвали Digmine. Подібно безлічі аналогічних експлойтів, бот використовує інфіковані системи для майнінгу однією з найулюбленіших хакерами монет - Monero.

Вперше Digmine був виявлений в Південній Кореї, потім в Азербайджані, Україні, В'єтнамі, Філіппінах, Таїланді і Венесуелі. Бот поширюється дуже швидко, використовуючи захоплені системи для інфікування нових комп'ютерів. Очікується, що незабаром вірус буде виявлений і в інших країнах.

Facebook Messenger в Google Chrome

Digmine відправляється жертвам під виглядом посилання на відеофайл. Він використовується в настільних і онлайн версіях месенджера Facebook Messenger, що використовують браузер Goggle Chrome. Отримавши контроль над Chrome, вірус використовує браузер для завантаження додаткових інструментів секретного майнінгу.

Крім того, якщо аккаунт користувача в Facebook встановлений на автоматичний вхід, Digmine перехоплює трафік Messenger і поширює шкідливий файл всім контактам власника аккаунта.

«Надалі хакери можуть перехопити і сам акаунт Facebook», - пояснюють фахівці.

Фахівці поділилися виявленою інформацією з представниками Facebook, які видалили велику кількість посилань на Digmine з месенджера. Компанія заявила:

«У нас є кілька автоматичних систем, що не допускають шкідливі посилання і файли в Facebook і Messenger. Якщо у нас з'являться підозри, що ваш комп'ютер заражений вірусом, ми надамо вам безкоштовну програму-антивірус від наших надійних партнерів ».


джерело

Переглядів: 204 | | Теги: Messenger, Майнінг, вірус, Digmine, Facebook | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar