Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У мережі Zcash виявлена ​​помилка
09:14
У мережі Zcash виявлена ​​помилка


7 лютого користувачі мережі Zcash зіткнулися з низкою проблем, що викликали побоювання про Форк блокчейна. Засновник проекту Зуко Вілкокс спростував ці чутки, повідомивши, що проблеми були викликані помилкою, яка перебувала в застарілій версії програмного забезпечення. Дана помилка була виявлена ​​засновником пулу F2Pool Ван Чуном, про що він повідомив на форумі Github.

Так, помилка знайдена в оновленні, випущеному в листопаді минулого року. За заявою Уилкокса, не оновиться Ноди просто припиняли роботу після того, як вони стикалися з тригерним блоком. У зв'язку з цим користувачам рекомендується оновитися до останньої версії мережі.

«Я проведу детальний аналіз цього випадку якомога швидше. Виходячи з природи помилки, Ноди, що зіткнулися з проблемою, повинні просто зупинитися і припинити процес створення нових блоків. Власне, саме так ми і виявили помилку », - каже розробник Шон Боу.
Проект Zcash був запущений в кінці жовтня минулого року, а вже в грудні група хакерів що базуються в Європі, почала краудсейл альткоіна Ebitz, модифікованої версії ZCash, яку відрізняє ще більш високий рівень анонімності і конфіденційності, а також відсутність «корпоративних рудиментів».

Автори проекту називають себе «досить відомими хакерами, що поважають норми етики», а пропонований ними альткоін призначений для використання в діпвебі

Переглядів: 132 | | Теги: мережа, помилка, cash | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar