Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » У 2016 році експерти пророкували смерть біткойна 28 разів
16:39
У 2016 році експерти пророкували смерть біткойна 28 разів

21 грудня ціна біткойна вийшла на максимальні з лютого 2014 року показники, подолавши позначку в $ 800. Треба припускати, ця подія стала несподіванкою для багатьох фінансових аналітиків, які неодноразово передрікали крах цієї криптовалюти.

Так, тільки протягом цього року повідомлення про швидку «смерть» біткойна                     з'являлися 28 разів. Таку статистику наводить сайт 99bitcoins. При цьому останні «передбачення» були зроблені 7 та 8 грудня, коли ціна біткоіни становила $ 766,26 і $ 771,23 відповідно.

Примітно, що сумну долю біткоіни пророкували як користувачі соцмереж і форумів, так і солідні ділові видання, як Forbes такі, Guardian, Washington Post та інші. Рекордсменами ж стали Bloomberg і діловий журнал Фортуна, які заявили про швидку смерть біткойна по чотири рази кожен.

«Чи приречений біткойн?» - Задавалося питанням видання Newsweek 12 листопада.

«Біткойн мертвий», - стверджував експерт Yahoo News Деніель Робертс в квітні.

«Біткойн набирає швидкість, але не варто звертати на нього увагу», - вважали аналітики Wall Street Journal в червні.
З повним переліком прогнозів можна ознайомитися тут.

Відзначимо, що з 2010 року подібні прогнози робилися 118 раз. Самим «похмурим» став минулий рік, протягом якого кінець найпопулярнішою в світі криптовалюта передбачали 41 разів. Самими ж «оптимістичним» був 2010 рік: в грудні курс становив $ 0,23, а видання The Underground Economist заявило, що біткоіни не може бути валютою. Крім цього, в 2012 році видання Houston Chronicle порахувало молоду криптовалюту приреченою на швидку невдачу.

Однак сьогоднішній курс, що становить на момент публікації вже більше $ 820, спростовує всі подібні прогнози. А кріптовалютние ентузіасти, які вірять у світле майбутнє біткоіни, навіть записали пісню про його «швидку смерть».

джерело

Переглядів: 122 | | Теги: біткойни, прогнози | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar