Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Три провідних криптовалюти випередили за прибутковістю фондові індекси
18:35
Три провідних криптовалюти випередили за прибутковістю фондові індекси

Після неспокійного старту 2017 року, глобальний криптовалютний ринок нарешті набрав темп і пішов в гору в лютому, а в перші дні березня встановив безперечні історичні максимуми. Вперше за час свого існування біткойн став дорожче тройської унції золота, хоча це досягнення має більш символічне, ніж економічне значення.

Імпульс - слово, найбільш близьке для опису лютневих подій, так як практично кожна популярна децентралізована валюта виросла в цьому місяці і цілком може входити в весну з оптимізмом. Давайте розглянемо положення п'яти найпопулярніших криптовалют і їх статус, з яким вони зустрічають весну.

Біткойн знову став кращим за прибутковістю активом

У лютому біткойн був набагато спокійніший, ніж в попередньому місяці, коли курс коливався від 1 160 до 775 доларів. За останні 4 роки біткойн закріпив за собою схильність до циклічності і послідовності - січень для нього із завидною постійністю стає самим неспокійним місяцем.

Після деякого прояснення ситуації з регулюванням криптовалюти в Китаї, біткойн показує стійке зростання, додавши більше 30% ринкової вартості в місяць, що дозволяє йому легко обійти основні фондові індекси, такі як S & P 500 (4%) і промисловий індекс Доу-Джонса (5% ).

До оголошення рішення регулятора американського ринку цінних паперів (SEC), в зв'язку з реєстрацією акцій Біржового інвестиційного фонду (ETF) для біткойна , заснованого братами Вінклвосс, яке буде винесено 11 березня, ціна біткойна залишається на історичних максимумах, біля позначки 1 280 доларів при ринковій капіталізації понад 20 мільярдів доларів.

Ефіріум створює альянс

Молодший блокчейн, робота якого заснована на розумних контрактах, почав рік дуже непогано, практично подвоївши свою ринкову вартість з 1 січня. ETH по сьогоднішній день - одна з найбільш послідовних криптовалют - його зростання відрізнявся постійністю і стійкістю. Згідно з даними CoinMarketCap, ETH виріс з 7.99 до 10.70 доларів з початку року до лютого, а сьогодні його ціна впритул наблизилася до 20 доларів - майже в два з половиною рази більше, ніж 1 січня.

Enterprise Ethereum Alliance (EEA), про створення якого було офіційно оголошено в останній день лютого, включає в себе ряд великих банків і організацій, в тому числі ING, Microsoft, JP Morgan і Intel. Він повинен ще більше підвищити ринкову вартість Ефіріума і сприяти залученню нових партнерів в майбутньому.

Dash вражає

Єдиний великий гравець ринку, який зараз показує кращі результати, ніж Ефіріум - це Dash, криптовалюта, яка недавно увірвалася в ТОП-3 лідируючих гравців і зайняла в ньому почесне третє місце. Dash збільшив свою вартість на 68% тільки за минулий тиждень і підвищив свою ціну більш ніж в п'ять разів з початку року, навіть з урахуванням відкату в останні дні.

Новий реліз Dash 12.1, новий договір з платіжним провайдером BlockPay і позитивні відгуки від великого інвестора Роджера Віра (Roger Ver), який отримав в англомовному світі прізвисько «Bitcoin Jesus», дозволили цій криптовалюті зміцнити своє становище.

Ripple і Litecoin наводять сум 

Ripple, який був сенсацією в минулому році, так як розглядався як можлива заміна для міжнародної банківської платіжної мережі SWIFT, з тих пір практично заліг на дно, особливо після того, як SWIFT офіційно відмовилася від впровадження блокчейна. Litecoin також спіткали важкі часи через відсутність в цій криптовалюті будь-яких унікальних особливостей. І навіть можливість тестування SegWit не змінила ситуацію ..

Створюється враження, що інвестори Litecoin стали віддавати перевагу Dash і Ethereum, поки криптовалюта знаходиться не в кращому становищі. Втративши в минулому році друге місце після біткойна , Litecoin вже на грані вильоту з п'ятірки лідерів, так як його періодично випереджає Monero. Можливо, що ця анонімна криптовалюта, яка набирає популярність в даркнеті, в найближчому майбутньому остаточно видавить "дідка" з першої п'ятірки.
джерело 

Переглядів: 180 | | Теги: Криптовалюта, Ripple, рейтинг, Bitcoin, Dash, Ethereum | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar