Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Топ-6 біткойн-крадіжок в 2011 та 2012 роках
17:09
Топ-6 біткойн-крадіжок в 2011 та 2012 роках

За останні роки відбулося кілька біткойн-крадіжок, які довели людей до краю. Криптовалюта є дуже цінним активом серед криміналу і хакерів. І хоча протокол біткойнів ніколи не порушувався - сторонні централізовані постачальники послуг несуть системний ризик.
За минулі кілька років було втрачено багато коштів, особливо, в 2011 і 2012 роках.

Bitomat.pl втрачає 17000 біткойнів
Слід мати на увазі, що в 2011 році біткойн коштував набагато менше. Проте, платформа Bitomat.pl успішно втратила 17000 біткойнів, хоча вони не були вкрадені. Насправді, їх біткойн-гаманець був знищений під час перезапуску сервера, і у компанії не було резервної копії. Mt. Gox, в кінцевому підсумку, виручив компанію, і клієнти не постраждали через цю втрати. Але фінансові втрати в розмірі 231 570 $ повинні бути кимось покриті.

Крадіжка резервів Bitfloor
У вересні 2012 року, в результаті крадіжки обмінник з Великобританії Bitfloor втратив 24 086 біткойнів. В цілому, за 36 хвилин з «гарячого» гаманця компанії було проведено п'ять окремих транзакцій. Це розкрадання стало можливим завдяки зберіганню на її серверах незашифрованной резервної копії гаманця. До сих пір, жоден з резервів не був відновлений, і досі є загадкою, хто стоїть за цією крадіжкою.

Bitcoinica був зламаний двічі протягом трьох місяців
Мабуть, одна з найвідоміших біткойн-крадіжок - це подвійна атака на Bitcoinica. Компанія була зламана двічі менше ніж за три місяці в травні і липні 2012 року. Весь гарячий гаманець був зламаний під час травневого нападу, і з основної бази даних стався витік. У липні невідомий злочинець зламав рахунку Bitcoinica і викрав 30% активів компанії.

Злом Linode вплинув на кілька компаній
У березні 2012 року хмарна хостинг-компанія Linode була зламана. Проте, стало очевидно, що це робота інсайдера, і хтось навмисно брав гроші у великої кількості біткойн-клієнтів, які використовують цю послугу. В цілому, метою стали вісім акаунтів, в тому числі, Bitcoinica і Майніг-пул Bitcoin.cz. В результаті було вкрадено 46 653 біткойнов і вони вже ніколи не повернулися назад.

MyBitcoin: крадіжка організована засновником
Липень 2011 року не був хорошим місяцем для тих, хто користувався послугами MyBitcoin. Хоча деякі користувачі підозрюють, що послуга була аферою з самого першого дня - це ніколи не було доведено. Те, що колись було відомою компанією в світі біткойнів, в кінцевому підсумку, закрилося, після того як у клієнтів були вкрадені 78 739 біткойнів. До сих пір ці гроші не повернуті, а жертви не знають, хто стоїть за атакою.

Bitcoin Savings And Trust
Незважаючи на дещо обнадійливе ім'я, Bitcoin Savings And Trust, в період між 2011 і 2012 роками втратив в цілому 263 024 біткойнів. Трендон Шейверсом, винуватець цієї втрати, пізніше був спійманий SEC. У підсумку, за цю біткойн-схему Понці, він отримав 18 місяців тюремних робіт. Інвесторам рекламувалося щотижневе нарахування 7% на депозит. Траст ніколи не виконав обіцяного, але багато попалися на цей прийом.

джерело

Переглядів: 125 | | Теги: MyBitcoin, Bitcoin Savings And Trust, Bitcoinica, Bitfloor, Linode, Шейверсом, крадіжка біткойнів, Bitomat | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar