Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Стартап Fermat запускає концепцію «Інтернету людей» для збільшення науково-дослідних, експериментальних проектів
06:42
Стартап Fermat запускає концепцію «Інтернету людей» для збільшення науково-дослідних, експериментальних проектів

Проект з відкритим вихідним кодом Fermat оголосив про створення консорціуму «Інтернету людей» (IoP) з метою формування ініціатив, спрямованих на стимулювання академічних досліджень та заохочення експериментальних проектів під керівництвом університетів, пов'язаних з «індивідуальною» економікою.

Робота команди проекту спрямована на розробку і надання людям інструментів для вільної взаємодії в електронному просторі, як в соціальних, так і в комерційних цілях, «без непотрібного втручання третіх осіб».

Консорціум надасть університетам і науково-дослідним установам можливості для розвитку і участі в інноваційних проектах в цій області. У проекті беруть участь будапештські університети ELTE, Foundation for Information Society (INFOTA), Virtual Planet і Cyber ​​Services PLC.

В рамках першого пілота консорціуму, орієнтованого на судноплавну галузь, було виявлено, що децентралізована система або технологія, при якій відсутні посередники, покращує конфіденційність, дозволяє підрядникам контролювати ситуації і допомагає дрібним судноплавним компаніям виходити на ринок, а також значно підвищує ефективність і скорочує витрати.

Проект Fermat відповідає за побудову децентралізованої інфраструктури для IoT, яка включає в себе відкритий громадський граф, прямий спеціальний робочий канал доступу до окремих людей і пристрої, що дозволяють знаходяться неподалік один від одного, обмінюватися даними безпосередньо.

Проект націлений на розширення прав і можливостей людей, дозволяючи їм вільно керувати своєю конфіденційністю в Інтернеті, захищати себе від шпигунства, цензури чи інтелектуального аналізу даних, шляхом встановлення прямих міжособистісних взаємодій.

«Інформація в IoP контролюється користувачами закритими ключами профілю, саме так вони контролюють свої криптовалютні гаманці. Це означає, що тільки вони можуть змінювати інформацію своїх профілів і регулювати відносини з іншими профілями, - пояснив засновник Fermat Луїс Моліна (Luis Molina).

Подібно Facebook, де користувач може налаштувати рівень конфіденційності і вибрати, яка інформація є загальнодоступною. Тільки Facebook контролює і монетизує вашу інформацію, використовуючи її для власної вигоди. IoP дозволяє продавати фрагменти ваших особистих даних або цифрового сліду тим, кого ви обираєте і стільки, скільки хочете. Навіть один і той  фрагмент даних ».

 

джерело

Переглядів: 101 | | Теги: Інтернет людей, Fermat, стартап | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar