Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Стартап Blockstack запускає децентралізований браузер
13:45
Стартап Blockstack запускає децентралізований браузер

Стартап Blockstack оголосив про запуск децентралізованого браузера, покликаного полегшити доступ до додатків - на кшталт Netscape для децентралізованого Інтернету, що запускає додатки на безлічі блокчейнів.

«Ми побудували браузер таким чином, що він переживе нас і всіх учасників мережі. Це те, що могло б стати громадським ресурсом, на якому можна жити, і те, що люди можуть використовувати і підтримувати », - повідомив співзасновник Blockstack Райан Ши (Ryan Shea), позиціонуючи новий продукт в якості початку нової ери Інтернету.

Багато в чому браузер, який розроблявся протягом двох років, є ядром набору децентралізованих інтернет-інструментів Blockstack.

Головне завдання браузера - надати користувачам безперешкодний доступ до веб-сайтів за допомогою єдиного входу в систему ідентифікації, який, на відміну від профілів, створених в традиційному Інтернеті, фактично належить їм.

«Це дозволяє запускати децентралізовані додатки безпосередньо на вашому пристрої, - уточнює Ши. - І підключатися до ідентифікаційної системи зберігання даних, які ви можете контролювати ».

І хоча система відкрита, вона призначена для того, щоб покладатися на обмежені ресурси, які потенційно можуть накопичувати ціну самі по собі.

Для того, щоб створити повністю інтегрований браузер, Blockstack використовує Фінтех-рішення Virtualchain і токен Blockstack.

Подібно до того, як домени сьогодні реєструються за певну плату в Інтернеті, новий токен буде використовуватися для реєстраційних зборів, оплачуваних безпосередньо в мережі.

Ши підкреслив, що це не ICO на базі Ефіріума, а продаж токенів, створених за власною технологією. Сам токен Blockstack надає доступ тільки до цифрової властивості, пов'язаною з ним, і за задумом розробників токени знищуються після того, як вони будуть перетворені в цільовий об'єкт, наприклад, в доменне ім'я.

Команда Blockstack каже, що маркери не працюватимуть як ефір, що дає користувачеві доступ до обчислювальних ресурсів мережі.

За словами Ши, токен повинен бути відділений від систем, які він підтримує в разі будь-яких серйозних змін, таких як хардфорк Ефіріума або масштабування мережі біткойна. 

 

 

джерело 
 

Переглядів: 123 | | Теги: Blockstack, браузер, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar