Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Стала відома дата нового хардфорка Ethereum
13:57
Стала відома дата нового хардфорка Ethereum

Розробники Ethereum повідомили нові деталі вже третього в цьому році хардфорка мережі, покликаного вирішити  проблеми мережі що залишаються

Другий раунд запланованого хардфорка названий Spurious Dragon і активує нові правила на блоці під номером 2 675 000. Очікується, що це відбудеться наступного тижня, орієнтовно у вівторок, 22 листопада.

Як сподіваються розробники, в результаті їм вдасться очистити блокчейн Ethereum від наслідків попередніх атак: блоків, роздутих порожніми транзакціями, і містять спам контрактів.

[ANN] Hardfork No. 4: Spurious Dragon from ethereum


Перший раунд запланованого хардфорка Ethereum EIP150 відбувся в жовтні на блоці 2 463 000. Його завданням було підняти вартість виконання ряду операційних кодів до такого рівня, щоб максимально збільшити для зловмисників ціну можливої ​​атаки. Особливих проблем або труднощів з проведенням останнього хардфорка у розробників не виникло, проте атаки на мережу, хоча і в меншому обсязі, все ж продовжилися.

Зокрема, нова атака на мережу Ethereum велася з використанням операційного коду EXP і задіяла ті 8 млн порожніх адрес, які були створені хакерами в ході попередніх атак. Її наслідками стало збільшення часу генерації блоків, в середньому, на 1 - 2 секунди, в результаті чого час проходження транзакцій кілька сповільнюється.

Також була виявлена ​​ще одна більш серйозна атака з використанням операційного коду BALANCE - контракту, який намагається отримати баланс адрес 0x00, 0x01, 0x02 ... до тих пір, поки не закінчиться газ. При цьому помічена вона була вже після узгодження специфікацій першого раунду хардфорка, тому відповідні заходи також намічені на майбутній раунд.

Нагадаємо, днями один із засновників Ethereum і CEO кріптовалютного гаманця Jaxx Ентоні ді Іоріо заявив про продаж більшої частини належних йому токенов ETH.

джерело:forklog.com

Переглядів: 108 | | Теги: Ethereum, хардфорк | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar