Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Швейцарія заборонила шахрайську криптовалюту «E-Coin»
10:00
Швейцарія заборонила шахрайську криптовалюту «E-Coin»

Орган з нагляду за фінансовим ринком Швейцарії (FINMA), який контролює роботу фінансових ринків країни і дотримання фінансового законодавства, оголосив про закриття трьох компаній, що беруть участь у випуску криптовалюти «E-Coin», яка, за твердженням влади - не більше, ніж шахрайська схема.

У заяві представники регулюючого органу відзначили, що «Quid Pro Quo Association» створювала і випускала E-Coin з 2016 року. Компанія, яка співпрацювала з Digital Trading AG і Marcelo Group AG, також запустила торговельну онлайн-платформу для E-Coin, де монети можна купити і обміняти. З 2016 року компанії заробили близько 4 мільйонів швейцарських франків (4.1 мільйона доларів), зібравши кошти від сотень швейцарських інвесторів.

Представники влади зазначили:

«За допомогою цієї платформи три різні компанії отримали кошти в розмірі не менше чотирьох мільйонів швейцарських франків від декількох сотень користувачів і зберігали їх як на рахунках в традиційній валюті, так і в E-Coin».

FINMA взяв під контроль і заблокував активи на суму близько двох мільйонів швейцарських франків.

Фальшива криптовалюта

Влада висунула свої припущення про те, чим E-Coin відрізняється від децентралізованих криптовалют на базі блокчейна.

«На відміну від справжніх криптовалют, які зберігаються в розподілених мережах і використовують технологію блокчейна, E-Coin повністю контролювалися творцями і зберігалися локально на їх серверах», - пояснив регулятор.

Крім розслідування, що стосується E-Coin, FINMA також підтвердив ведення ще одинадцяти інших розслідувань по «іншим, мабуть, несанкціонованим бізнес-моделям, пов'язаних з подібними фальшивими монетами».

Лояльна до біткойна Швейцарія

Фінансовий регулятор в минулому раніше демонстрував позитивне ставлення до біткойнових стартапів, наприклад, надаючи заздалегідь «умовне схвалення» діяльності оператору гаманця Xapo для роботи в країні. FINMA, зокрема, доручив Федеральній раді країни надати Фінтех-ліцензії для стартапів галузі в рамках програми налагодження зв'язків з індустрією Фінтех.

При випуску попередження про «недобросовісних провайдерів криптовалют» представники регулюючого органу додали:

«FINMA вітає інновації, але коли інноваційні бізнес-моделі використовуються неправильно для несанкціонованих дій, FINMA доводиться втрутитися».

Крім припинення діяльності операторів E-Coin, FINMA також почав судовий розгляд щодо тих, хто брав участь в роботі компаній і реалізовував активи всіх трьох організацій

джерело

Переглядів: 169 | | Теги: Криптовалюта, Fina, E-Coin, Швейцарія | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar