Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Що всім біткойнерам потрібно знати про "Bitcoin Cash"
06:52
Що всім біткойнерам потрібно знати про "Bitcoin Cash"

Вже зовсім скоро настане 1 серпня і цей день може запам'ятатися криптовалютній спільноті надовго, хоча, швидше за все, нічого суттєвого не відбудеться. У цей день може бути активований хардфорк, ініційований користувачами (UAHF), який отримав назву «Bitcoin Cash». Фактично, це буде не форк, а створення нового альткойна, аналогічно Ethereum Classic. Однак більша частина спільноти не вірить, що це може статися при поточному прогресі з активацією Segwit.

Що таке Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash - це монета, яка може з'явиться в найближчому майбутньому в разі UAHF і поділі блокчейна біткойна на два ланцюги. Спочатку UAHF був план на випадок непередбачених обставин в разі активації софтфорка, ініційованого користувачами (UASF), який оголосила компанія Bitmain Technologies. Після його оголошення на конференції «Майбутнє біткойна», розробник на ім'я Аморі Січе (Amaury Séchet) розповів про проект «Bitcoin ABC» і сповістив аудиторію про майбутній UAHF.

Після анонса Січе і після першого випуску клієнта Bitcoin ABC, був оголошений проект «Bitcoin Cash» (BCC). Bitcoin Cash буде майже таким же, як BTC, за вирахуванням декількох речей, наприклад, Segregated Witness (Segwit) і функції Replace-by-Fee (RBF). Одним з найбільших відмінностей між BTC і BCC будуть три нових доповнення до кодової бази біткойна, які включають:

Збільшення ліміту розміру блоку - Bitcoin Cash забезпечує негайне збільшення ліміту до 8 МБ.

Захист від повтору і стирання транзакцій. Якщо два ланцюги зберігаються, Bitcoin Cash мінімізує проблеми користувача і забезпечує безпечне і мирне співіснування двох ланцюгів з захистом від повтору і стирання транзакцій.

Новий тип транзакції. В рамках технології захисту від повторних транзакцій, Bitcoin Cash вводить новий тип транзакції з додатковими перевагами, такими як підписання вхідних значень для поліпшення безпеки апаратного гаманця і усунення проблеми квадратичного хешування.

Bitcoin Cash будуть підтримувати деякі учасники криптовалютної індустрії, в тому числі майнери, біржі та клієнти, такі як Bitcoin ABC, Unlimited і Classic. На додаток до цієї допомоги розробники Bitcoin Cash додали «повільний» алгоритм скорочення майнінгової складності на випадок, якщо для підтримки ланцюжка буде недостатньо хешрейта.

Підтримка майнерів та бірж

Кілька найбільших майнінгових пулів заявили, що існує ймовірність того, що вони можуть направити свій хешрейт в ланцюг Bitcoin Cash. Про це говорили Antpool, BTC.top, Viabtc і Connect BTC. У своєму блозі компанія Bitmain зазначає, що вона націлена на підтримку Segwit2x і працює на цьому конкретному ПО. Однак в блозі також говориться, що «ми уважно спостерігаємо за рухом BCC і не виключаємо можливість підтримки її нарівні з Segwit2x». Тобто в даний момент Bitmain зайняла позицію очікування і спостерігає за розвитком ситуації перед тим як прийняти фінальне рішення. Пул Bitcoin.com зробив аналогічну заяву.

«Ми як і раніше підтримуємо пропозицію Segwit2x, що одержала широку підтримку від біткойн-індустрії та спільноти. Однак, через значний попит з боку наших користувачів, Bitcoin.com Pool надасть майнінговим клієнтам можливість підтримки Bitcoin Cash (BCC) своїм хешрейтом, але в іншому Bitcoin.com Pool за замовчуванням залишиться націлений на ланцюжок, що підтримує Segwit2x (BTC) ».

Не так давно було оголошено про те, що Viabtc додає BCC в список монет, що продаються на біржі. Монета торгується на рівні 450-500 доларів в останню добу, а її максимальна вартість досягала 900 доларів. Дві інші біржі, Okcoin і Livecoin також оголосили, що планують додати BCC на свої торгові майданчики. Прихильники Bitcoin Cash очікують, що й інші біржі наслідуватимуть їх приклад незабаром після завершення хардфорка.

Як отримати Bitcoin Cash?

Збереження ваших закритих ключів - головний гарант того, що ви зможете отримати монети Bitcoin Cash після розгалуження мережі. Зберігання коштів на біржі - зовсім інша історія, так як ви завжди віддаєте свої кошти на розсуд торгового майданчика. Це означає, що вам доведеться слідувати її правилами, а багато бірж планують припинити зняття коштів, депозити і, можливо, торги 1 серпня. Виробники гаманців Trezor і Ledger заявили, що їх клієнтам не доведеться нічого робити, щоб отримати монети BCC.

Знову ж таки, незалежно від прогресу Segwit2x, цей хардфорк може трапитися, і біткойнери повинні бути підготовлені до цього. До 1 серпня залишилося кілька днів і ті користувачі, які хочуть отримати Bitcoin Cash, повинні забрати свої монети у посередників і помістити їх в той гаманець, який вони контролюють.

Для отримання додаткової інформації про офіційний анонс Bitcoin Cash ознайомтеся тут та веб-сайтом BCC тут

 

джерело

Переглядів: 133 | | Теги: Bitcoin Cash, UAHF, SegWit2X, хардфорк | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar