Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Що чекає біткойна на Уолл-стріт після відмови по ETF?
16:55
Що чекає біткойна на Уолл-стріт після відмови по ETF?

Через кілька днів після того, як перший Bitcoin ETF братів Вінклвосс був повністю відкинутий регулятором, стало ясно: криптовалютні інвестори як і раніше чекають виходу цифрових активів на Уолл-стріт.

Але, скільки на це піде часу? І чи дочекається біткойн загального прийняття? Це лише кілька питань з тих, які хвилюють технічних фахівців, аналітиків і просто учасників спільноти.

Після негативного рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) багато в галузі стверджують, що відмова була не просто негативним висновком стосовно конкретної пропозиції. Скоріше,це був чіткий сигнал про необхідність подальшого розвитку біткойн ринків , перш ніж такий продукт може бути запропонований роздрібним інвесторам на регульованих біржах.

Блейк Естес, адвокат компанії Alston & Bird, заявив, що ініціативи підприємців, розвиваючих аналогічні фінансові проекти, націлені на роздрібних інвесторів, будуть приречені на ту ж долю, що і пропозиція Вінклвоссів.

Він сказав: «Очевидно, в Комісії вважають, що ринок біткойна не має необхідних коштів структурного захисту і контролю, необхідних для підтримки ETF.»

Естес зосередився на акцентуванні Комісією «фундаментальних недоліків» на біткойн ринках , стверджуючи, що будь-який пропонований інвестиційний механізм, швидше за все, також застрягне в процесі затвердження та отримає відмову.

«Поки я не бачу ознак того, що хтось міг би змінити біткойн ринок настільки, щоб задовольнити всі вимоги Комісії» - сказав він.

Жорстка критика

Оскільки обов'язок Комісії з цінних паперів і бірж полягає в забезпеченні захисту інвесторів, спостерігачі підкреслюють, що зараз необхідно докласти більше зусиль для створення захисту інвесторів і споживачів в системі біткойна.

Марк Т. Вільямс, професор бізнес-школи Бостонського університету і колишній банківський аудитор у Федеральній резервній системі, підкреслив свою давню критику ринку криптовалют.

«Ця постанова Комісії дає зрозуміти, що необхідно приділяти більше уваги відповідних заходів захисту, щоб стабілізувати і додати базові засоби контролю над інфраструктурою біткойна , перш ніж ця мережа стане безпечною для інвесторів і готової до суспільного споживання», - сказав він.

Він також додав, що передчасне схвалення інвестиційного інструменту без системи захисту може підірвати розвиток таких валют і інновації в технології блокчейна в довгостроковій перспективі.

Вільямс сказав: «Я був навіть дещо здивований тим, що багато аналітиків ринку припустили, що Комісія просто схвалить цей біткойн ETF і проігнорує заклопотаність з приводу відкриття цін, відсутності регулювання, операційних стандартів і засобів контролю, які підвищують ймовірність маніпулювання цінами, шахрайства та кібер -атаки ».

Естес також погодився, що відмова має свої причини, і ці причини полягають в недоліках базових ринків, і побоювання з приводу найгіршого розвитку подій.

«Нічний кошмар Комісії полягає в наступному: вони схвалять цю біржу, всі пенсійні гроші перейдуть туди, а потім з'явиться ще одна колосальна новина - мільйони біткойнів вкрадені або щось відбувається на одному з китайських ринків», - сказав він.

Далі - поодинці

Проте, з огляду на швидку і сильну реакцію ціни біткойна, виникає ще одне питання, яке полягає в тому, наскільки рішення регулятора має значення для легітимності біткойна.

«Я вважаю, що біткойн ніколи не буде прийнятий фінансовими регуляторами, оскільки він суперечить їх принципам і суверенітету. «Перевага біткойна в тому, що він порушує суверенітет. Він має власні закони. »- Сказав Джош Крамб, співзасновник GoldMoney і колишній стратег по товарах споживання Goldman Sachs.

Мати Грінспен, старший аналітик ринку eToro, висловив аналогічну думку, заявивши, що вважає, що криптовалюти не потребують схвалення Комісії для отримання легітимності.

«Хоча біткойн трохи  похвилювався під час оголошення результату, та те що ціна швидко повернулася на круги своя, демонструє підвищення довіри до активів,» - сказав він.

Зрештою, спостерігачі вважають, що успішна експлуатація цих технологій потенційно могла б стати мостом для біткойна , який допоміг би криптовалютам стати більш широко поширеним для громадськості.

джерело

Переглядів: 121 | | Теги: Уолл-стріт, ETF, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar