Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ще одна "стабільна криптовалюта" StabL на блокчейні Ефіріума
09:32
Ще одна "стабільна криптовалюта" StabL на блокчейні Ефіріума

З моменту запуску мережі Ethereum, "стабільні токени" залишаються однією з найактуальніших тем. Використання платформи Ефіріума вимагає ефіру, який потрібен не лише в якості оплати транзакцій або доступу до розподілених ресурсів мережі, а й може служити сховищем цінності. Однак, застосування ефіру в якості валюти стикається з перешкодою, пов'язаною з волатильністю його курсу. Якщо цю перешкоду буде усунуто за допомогою введення криптоактива, прив'язаного, наприклад, до вартості долара США, це може відкрити дорогу до істотного прискорення прийняття технології Ефіріума. Ця ніша не пустує - Maker і Digix, два відомих проекта, вже протягом найближчих трьох місяців готові випустити свої стабільні маркери.

Тепер на ринку з'являється StabL - базується в Брукліні блокчейн-стартап, який розробляє децентралізований ринок деривативів (Ф'ючерси / Контракти на Різницю Цін і інші аналогічні продукти). Цей ринок стане опорою створюється екосистема трейдерів, приватних інвесторів і децентралізованих додатків. Торгівля цими фінансовими інструментами буде проводитись через частково-децентралізований ринок, VariabL. Інша серія фінансових продуктів компанії складається з токенів, прив'язаних до основних світових валют: USD / EUR / CNY / JPY Stabl токени будуть продаватися через майданчик StabL, одне із завдань якої - знайомство приватних інвесторів з мережею і принципами роботи блокчейна Ефіріума.

Таким чином, VariabL дасть можливість трейдерам скористатися перевагами низьких витрат і безпеки, в той час як StabL надасть приватним інвесторам і додатків Dapps доступ до стабільних валют на блокчейні. Компанія ставить собі за мету створення такої квазі-замкнутої системи як та, що існує між користувачами Coinbase і трейдерами GDAX. Користувачі StabL (приватні особи та додатки Dapp) мають доступ до токені StabL в міру необхідності, причому ліквідність цих токенов забезпечується VariabL, в той час як трейдери VariabL (маркетмейкери) отримують дохід від премії, що генерується користувачами StabL, готовими платити за стабільність.

Першим продуктом команди проекту StabL стає VariabL, альфа-версія якого буде запущена в перших числах березня.

VariabL: децентралізований ринок деривативів на блокчейні

Першою серією деривативів, що бере участь в торгах на VariabL, стануть ф'ючерси на ціну ефіру в доларах США. Ціна ефіру обчислюється із середньозважених за обсягами котирувань ETH / USD на провідних біржах (GDAX, BTCE, Bitfinex, Kraken). Всі взаєморозрахунки проводяться в ETH.

Протягом 9 тижнів, з 13 березня по 21 травня, пройде конкурс, що складається з трьох фаз альфа-тестування, по 150 учасників у кожній. Для того, щоб брати участь, необхідно зареєструватися та отримати запрошення. Кількість запрошень обмежена. Учасники безкоштовно отримають ETH для торгів. Мета - за обмежений час збільшити торговий баланс. Кращі трейдери і найбільш активні учасники отримають доступ до призового пулу розміром 800 ETH. Окремі призи передбачені для хакерів, яким вдасться зламати код смарт-контракту та учасникам, які знайшли баги. Тривалість контрактів буде обмежена трьома днями.

В альфа версії проекту стабільні маркери не беруть участь. Майданчик StabL вийде в альфа- версії тільки після завершення конкурс VariabL. Справа в тому, що створення стабільних криптовалют набагато складніше завдання, ніж смарт-контракти децентралізованих обмінів. Основні проблеми тут полягають в надійному децентралізованому оракулі, і організації заставного забезпечення емітованих стеблкойнів. Засновники StabL відзначають можливість того, що в заставному забезпеченні будуть використовуватися інші стабільні маркери: DGX, вартість яких забезпечена фізичним золотом, і DAI, ціна яких прив'язується до кошику SDR
джерело 

Переглядів: 156 | | Теги: StabL, Ethereum, токени, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar