Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ще один український нардеп задекларував біткойни
18:20
Ще один український нардеп задекларував біткойни

Ще один український нардеп в своїй е-декларації вказав біткоіни в якості належних йому активів. Ним виявився голова Інтернет-партії України Дмитро Голубов.

Як зазначено в поданій Голубовим декларації, він володіє 4376 біткоіни (75,969 млн гривень), які були придбані 22 листопада 2012 року.

Згідно з даними Bitcoincharts, на день покупки Голубовим зазначеної суми середньозважена ціна біткоіни становила $ 11.81, тобто йому довелося віддати за неї трохи більше $ 50 000. На сьогоднішній день ринкова вартість належних йому біткоіни оцінюється в суму близько $ 3 млн.

Інтернет-партія України була створена в 2007 році в Одесі. Через два роки заступником Дмитра Голубова став відомий персонаж під ім'ям Дарт Вейдер. За повідомленнями різних джерел, протягом багатьох років главу партії супроводжували скандальні історії, деякі з них ледь не привели його до в'язниці. Проте, в 2014 році він був обраний до Верховної Ради України.

Як уже повідомляв ForkLog, першим українським нардепом, який задекларував біткоіни, став представник БПП Олексій Мушак. У його декларації, втім, вказана скромніша сума в 465 BTC.

Система електронного декларування була введена в Україні в рамках закону «Про запобігання корупції» з 1 вересня і покликана показати громадськості інформацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру майже 50 тисяч високопосадовців по всій країні.

джерело:forklog.com

Переглядів: 347 | | Теги: Вейдер, інвестиції, Україна, Дарт, Декларація, Одеса | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar