Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » SEC відмовила в реєстрації Bitcoin ETF Вінклвосс, біткойн руйнується
09:30
SEC відмовила в реєстрації Bitcoin ETF Вінклвосс, біткойн руйнується


З 10 на 11 березня, довге очікування братів Вінклвосс і надії всього біткойн співтовариства пішли прахом, розсипавшись, як карета Попелюшки. Рівно о 16:00 за Східним часом США 10 березня, чи 23.00 за київським, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) опублікувала документ, в якому відхилила заявку на реєстрацію біржового фонду (ETF) братів Вінклвосс - Winklevoss Bitcoin Trust, на торговельному майданчику Bats BZX Exchange під тікером COIN.

В якості основної причини відмови заявлено те, що більшість ринків біткойна в світі нерегульовані, тому Комісія не може визнати біткойн активом, стійким до шахрайства і маніпулювання, що не відповідає практиці біржових ринків. В результаті, SEC відмовилася внести запропоновані зміни в біржові акти і, відповідно, створений прецедент, завдяки якому наступні спроби зареєструвати подібні фонди на основі криптовалюти з високою ймовірністю приречені на провал.

З повним текстом документа можна ознайомитися на сайті Комісії.

Оскільки рішення по ETF Вінклвосси було для криптовалютної спільноти найбільш очікуваною подією року, негативний результат викликав негайний обвал курсу. Протягом менш ніж 10 хвилин курс на провідних біржах обрушився з 1290 $ до 960-970 доларів, на короткий час перейшовши на тризначні котирування. Однак, потенціал біткойна і без ETF все ще великий, і песимізм виявився не настільки всеосяжним, щоб налякати покупців. Через 40 хвилин після оголошення SEC, біткойн відіграв майже половину втрат і зараз котирується близько 1100-1150 $.Втім, після таких сильних рухів волатильність завжди зберігається протягом декількох днів.

Після провалу чергового "туземуна", розробникам і біткойн спільноті знову доведеться братися за розвиток екосистеми і, в першу чергу, повернутися до вирішення проблеми масштабування.

джерело 

Переглядів: 151 | | Теги: Sec, Trust, Bitcoin, Winklevoss, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar